Blog

Podnetné články o priateľstve, randení, vzťahoch, láske a súvisiacich témach.
Veľkosť fontu: +
2 minutes reading time (397 words)

Ako sa obliecť na rýchle rande?

vhodne-oblecenie-rychle-rande

Máte naozaj veľa možností, ako sa vhodne obliecť na rýchle rande. Zopár rád Vám možno pomôže pri Vašom výbere outfitu.

Netradične začneme mužmi, preto že oni majú z môjho pohľadu väčší problém pri výbere a vídam to aj na žúrkach.

Takže, začnime s tým čomu sa vyhnúť

Trekingovú obuv a oblečenie vhodné na turistiku či šport nechajte doma.

Dajte si záležať na úprave vlasov a tváre / ale vyhnite sa extrémom/

- Príliž excentrické outfity tiež nie sú správnou voľbou

- Kapsáče a tepláky nech sú akokoľvek pohodlné na rýchle rande nepatria

- Tielko aj pri božskom tele bude pôsobiť nemiestne

- Špinavé topánky, neožehlená košeľa o zanedbaný vzhľad žiadnu krásku nezaujme.

​V čom naopak neurobíte krok vedľa?

Môžete si vybrat sakovú, vestovu, pulóvrovú, alebo len košeľovú variantu. Neformálne sako, padnúca košeľa ( zásadne s dlhým rukávom), nohavice strihom lichotiace vašej postave. Opasok a topánky v rovnakej farbe. Ak nieste košeliak môžete pod sako obliecť aj jednofarebné tričko bez nápisov a značiek.

Vestová varianta výborne zamaskuje napríklad väčšie bruško a nahradí sako. Prijateľné je aj na košeľu navrstviť pulóver. 

Určite nič neskazíte, ak si dáte hnedé / škoricovej farby, farba bielej kávy, alebo piesku/ nohavice a svetlomodrú košeľu, hnedý opasok a topánky. To je tá najjednoduchšia varianta pre tých, ktorí neradi experimentujú. Košľajednoznačne s dlhým rukávom a zapravená v nohaviciach. Skúste poňať svoj outfit ako prostriedok k získaniu ženskej pozornosti / verte mi , ženy sa zaujímajú radšej o to čo sa im páči, ako o to čo je pre ich pohľad neľúbivé/ . Takže váš dobre zvolený outfit je vašou výhodou a nie len povrchnou záležitosťou.

A aj pre Vás milé krásky platia podobné pravidlá, aj keď máte nesporne viac možností k výberu. Čo, ale radšej nechajte doma?

Robustné športové topánky, beztvaré tričká, flanelové košele. Príliš veľa makeupu a preumelkovaný účes. Extrémne hlboké výstrihy a prikrátke sukne v spojení s 11 cm podpätkom a platformnou.

Čo bude fungovať? Vyberajte podľa toho aký ste typ. V čom sa cítite komfortne. K nohaviciam si oblečte blúzku cez ktorú Vám nebude presvitať podprsenka, doplňte sakom, jemnými doplnkami a peknými ženskými topánkami.

Ak ste šatový typ, ale nerada nosíte vysoké podpätky dajte si k šatám teniskya doplnte ich zaujímavými pančuchami.

K sukni vyberte jednoduchý top, oživte ho náhrdelníkom a keďže je zime kludne si dajte čižmičky.

Najjednoduchšia varianta v podobe tmavých jeansov a blúzky, dobrý opasok fungujúci s topánkami bude voľba na istotu. Ale pri tomto „pánskom" looku nezabudnite na ženské doplnky, napríklad v podobe topánok na podpätku.

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Z denníka dohadzovačky - keď to klapne
3 Stopy r-evolúcie v randení

Related Posts

 

Komentáre 3

Administrator v utorok, 14. máj 2019, 02:56

No a tu som skončil... :-(
Ja nenosím vôbec typ oblečenie ktoré tu je uvádzané. A keď ženám viac záleží na handrách ako na osobe tak ja rezignujem. Pre mňa je oblečenie na to aby slúžilo svojmu účelu, nie aby bodliehalo móde na úkor pohodlia.

No a tu som skončil... :-( Ja nenosím vôbec typ oblečenie ktoré tu je uvádzané. A keď ženám viac záleží na handrách ako na osobe tak ja rezignujem. Pre mňa je oblečenie na to aby slúžilo svojmu účelu, nie aby bodliehalo móde na úkor pohodlia.
Administrator v sobota, 29. jún 2019, 09:47

Ty si skončil úplne všade, ty dobre vieš, že to nie je len o obliekaní, ale celkovo tvojom výzore, povahe, správaní. Ty nevyzeráš ako CHLAP ani pri pohľadu z rýchlika Keď ideš na rande, skús byť k žene viac pozorný a neprepočítavať v kuse centy, koľko si na ňu musel minúť. Ozaj a dávaš si ešte benzín preplácať, keď za nejakou ideš?

Ty si skončil úplne všade, ty dobre vieš, že to nie je len o obliekaní, ale celkovo tvojom výzore, povahe, správaní. Ty nevyzeráš ako CHLAP ani pri pohľadu z rýchlika :D Keď ideš na rande, skús byť k žene viac pozorný a neprepočítavať v kuse centy, koľko si na ňu musel minúť. Ozaj a dávaš si ešte benzín preplácať, keď za nejakou ideš?
Administrator v nedeľa, 19. máj 2019, 19:50

Tomáš. Nemusíš mať sako. No minimálne slušnú košelu a rifle. Na tom nie je nič špeciálne.

Tomáš. Nemusíš mať sako. No minimálne slušnú košelu a rifle. Na tom nie je nič špeciálne.
Already Registered? Login Here
Neregistrovaný
pondelok, 22. júl 2024
0
Shares