2 minutes reading time (397 words)

Ako sa obliecť na rýchle rande?

vhodne-oblecenie-rychle-rande

Máte naozaj veľa možností, ako sa vhodne obliecť na rýchle rande. Zopár rád Vám možno pomôže pri Vašom výbere outfitu.

Netradične začneme mužmi, preto že oni majú z môjho pohľadu väčší problém pri výbere a vídam to aj na žúrkach.

Takže, začnime s tým čomu sa vyhnúť

Trekingovú obuv a oblečenie vhodné na turistiku či šport nechajte doma.

Dajte si záležať na úprave vlasov a tváre / ale vyhnite sa extrémom/

- Príliž excentrické outfity tiež nie sú správnou voľbou

- Kapsáče a tepláky nech sú akokoľvek pohodlné na rýchle rande nepatria

- Tielko aj pri božskom tele bude pôsobiť nemiestne

- Špinavé topánky, neožehlená košeľa o zanedbaný vzhľad žiadnu krásku nezaujme.

​V čom naopak neurobíte krok vedľa?

Môžete si vybrat sakovú, vestovu, pulóvrovú, alebo len košeľovú variantu. Neformálne sako, padnúca košeľa ( zásadne s dlhým rukávom), nohavice strihom lichotiace vašej postave. Opasok a topánky v rovnakej farbe. Ak nieste košeliak môžete pod sako obliecť aj jednofarebné tričko bez nápisov a značiek.

Vestová varianta výborne zamaskuje napríklad väčšie bruško a nahradí sako. Prijateľné je aj na košeľu navrstviť pulóver. 

Určite nič neskazíte, ak si dáte hnedé / škoricovej farby, farba bielej kávy, alebo piesku/ nohavice a svetlomodrú košeľu, hnedý opasok a topánky. To je tá najjednoduchšia varianta pre tých, ktorí neradi experimentujú. Košľajednoznačne s dlhým rukávom a zapravená v nohaviciach. Skúste poňať svoj outfit ako prostriedok k získaniu ženskej pozornosti / verte mi , ženy sa zaujímajú radšej o to čo sa im páči, ako o to čo je pre ich pohľad neľúbivé/ . Takže váš dobre zvolený outfit je vašou výhodou a nie len povrchnou záležitosťou.

A aj pre Vás milé krásky platia podobné pravidlá, aj keď máte nesporne viac možností k výberu. Čo, ale radšej nechajte doma?

Robustné športové topánky, beztvaré tričká, flanelové košele. Príliš veľa makeupu a preumelkovaný účes. Extrémne hlboké výstrihy a prikrátke sukne v spojení s 11 cm podpätkom a platformnou.

Čo bude fungovať? Vyberajte podľa toho aký ste typ. V čom sa cítite komfortne. K nohaviciam si oblečte blúzku cez ktorú Vám nebude presvitať podprsenka, doplňte sakom, jemnými doplnkami a peknými ženskými topánkami.

Ak ste šatový typ, ale nerada nosíte vysoké podpätky dajte si k šatám teniskya doplnte ich zaujímavými pančuchami.

K sukni vyberte jednoduchý top, oživte ho náhrdelníkom a keďže je zime kludne si dajte čižmičky.

Najjednoduchšia varianta v podobe tmavých jeansov a blúzky, dobrý opasok fungujúci s topánkami bude voľba na istotu. Ale pri tomto „pánskom" looku nezabudnite na ženské doplnky, napríklad v podobe topánok na podpätku.

Z denníka dohadzovačky - keď to klapne
3 Stopy r-evolúcie v randení

Related Posts

 

Komentáre 3

Administrator v utorok, 14. máj 2019, 02:56

No a tu som skončil... :-(
Ja nenosím vôbec typ oblečenie ktoré tu je uvádzané. A keď ženám viac záleží na handrách ako na osobe tak ja rezignujem. Pre mňa je oblečenie na to aby slúžilo svojmu účelu, nie aby bodliehalo móde na úkor pohodlia.

No a tu som skončil... :-( Ja nenosím vôbec typ oblečenie ktoré tu je uvádzané. A keď ženám viac záleží na handrách ako na osobe tak ja rezignujem. Pre mňa je oblečenie na to aby slúžilo svojmu účelu, nie aby bodliehalo móde na úkor pohodlia.
Matej Sýkora v sobota, 29. jún 2019, 09:47

Ty si skončil úplne všade, ty dobre vieš, že to nie je len o obliekaní, ale celkovo tvojom výzore, povahe, správaní. Ty nevyzeráš ako CHLAP ani pri pohľadu z rýchlika Keď ideš na rande, skús byť k žene viac pozorný a neprepočítavať v kuse centy, koľko si na ňu musel minúť. Ozaj a dávaš si ešte benzín preplácať, keď za nejakou ideš?

Ty si skončil úplne všade, ty dobre vieš, že to nie je len o obliekaní, ale celkovo tvojom výzore, povahe, správaní. Ty nevyzeráš ako CHLAP ani pri pohľadu z rýchlika :D Keď ideš na rande, skús byť k žene viac pozorný a neprepočítavať v kuse centy, koľko si na ňu musel minúť. Ozaj a dávaš si ešte benzín preplácať, keď za nejakou ideš?
Administrator v nedeľa, 19. máj 2019, 19:50

Tomáš. Nemusíš mať sako. No minimálne slušnú košelu a rifle. Na tom nie je nič špeciálne.

Tomáš. Nemusíš mať sako. No minimálne slušnú košelu a rifle. Na tom nie je nič špeciálne.
Already Registered? Login Here
Neregistrovaný
štvrtok, 05. august 2021

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.laskatu.sk/