Rande, tak inak a ako na to?

Randenie, vzťahy, psychológia, životný štýl

Rande, tak trochu inak, ako na to?

clanok001

Dnes vo svete sociálnych sietí a zoznamovania sa cez internet máme veľa možností ako lepšie spoznať seba a ako sa zoznámiť. Veľa ľudí, ktorí randia on-line sa však sťažuje na nedostatok úcty, na časté pretvárky a tiež na ne- autentickosť takýchto zoznámení. Tak a teraz citát na úvod dostáva zmysel, takže ak ste sklamaní a otrávení "randením" on-line môžete vďaka Láskatu skúsiť randiť na živo, teda autenticky. Kedykoľvek sa rozhodnete a naberiete odvahu pozrieť sa „partnerovi" okamžite do očí. Môžete sa rozhodnúť pre rôzne formy randenia a tiež v júni nás čaká „Havajská single žúrka.", na ktorú vás srdečne pozývame.

Tak ako nabrať odvahu? Uvedomte si, že radostný a zmysluplný život je aj o tom, že sa neberieme príliš vážne a sme ochotní riskovať. Musím vás však ubezpečiť, že v tomto prípade riskujete len kopec zábavy, spoznanie úžasných ľudí, skvelú hudbu a výbornú atmosféru. To už stojí za riziko, čo poviete? 

Celý článok
  1921 Hits
  2 komentárov
Najnovšie komentáre
Administrator
1. Uvedomte si, že nikto nie je dokonalý a nehľadajte dokonalého partnera, hľadajte partnera, ktorého chyby dokážete tolerova... Read More
utorok, 14. máj 2019, 02:50
Administrator
Ale tak nie zas všetky ženy sú namyslené..
sobota, 22. jún 2019, 20:36
1921 Hits
2 komentárov