Blog

Podnetné články o priateľstve, randení, vzťahoch, láske a súvisiacich témach.

Moje rýchle rande

Moje rýchle rande


Kedy si začal uvažovať alebo čo ťa priviedlo k tomu, aby si skúsil zoznamovaciu akciu rýchle rande?

Ísť na rýchle rande mi behalo v hlave už dlhšie. Ani neviem, kedy presne mi to napadlo prvý raz. Pri hľadaní na nete som našiel stránku laskatu.sk, ale dlho som nemal odvahu do toho ísť.

Po asi roku a pol chodenia do práce som si uvedomil, že chodím už len tam a domov. Tak som to pri najbližšej príležitosti skúsil. Vždy som si chcel takú akciu skúsiť, pretože sa koná práve za účelom zoznámiť sa s niekým. V práci som nemal veľmi príležitosť dať sa s niekým dokopy, a ani to podľa mňa nie je dobrý nápad. Von som v tom čase veľmi nechodil. Často mávam k veciam pragmatický prístup. Idem tam, kde je to, čo hľadám. 

Celý článok

Dali sa dokopy na rýchlom rande

jake-dela-concepcion-SDktAkDbmgE-unsplash

"Len by som Vám chcela poďakovať za to, že organizujete Rýchle rande. Bola som na ňom 19.1.2019 a zoznámila som sa tam s mojím súčasným priateľom, odvtedy sme spolu. Naozaj som to nečakala, ale vyšlo to :). Nech sa Vám aj naďalej darí." Katka, 33 rokov, Bratislava


Na LáskaTu sme zoznamovali viac ako 6600 hostí. Náhodne stretávame "naše" páry a dokonca aj deti. Zoznamovanie je však veľmi osobná záležitosť.
O to viac sa tešíme, že nám účastnička Rýchle Rande Párty poskytla rozhovor.
Ako sa zoznamovala predtým a čo je priniesla účasť na rýchlom rande párty?

Celý článok

3 Stopy r-evolúcie v randení

mozaik4_original

Rozmýšlal som ako zhrnúť výhody LáskaTu pre ľudí, ktorý nás ešte nepoznajú a pritom nepôsobiť ako ďalší reklamný slogan na klasickú zoznamku. Iste to poznáte z bežnej reklamy. V tento predvianočný čas na nás tlačí marketing firiem z každej strany. Každý sa nám snaží ponúknuť svoj produkt či službu. Výber je nekonečný a musíme tak veľakrát filtrovať nie vždy pravdivé informácie. V čom je naša pridaná hodnota? Ako tím LáskaTu máme svoju predstavu, no najlepšie za nás hovoria výsledky a hodnotenia od našich členov. Takže v čom sme iní ako klasická online zoznamka?

Celý článok
0
Shares