Blog

Podnetné články o priateľstve, randení, vzťahoch, láske a súvisiacich témach.
Veľkosť fontu: +
2 minutes reading time (473 words)

Najviac sexi veta

najviac-sexi-veta Najviac sexi veta :)
Nepamätám si ho inak, ako s telefónom na uchu. Tabletom pred nosom. Z rečí je jasné, že rieši vskutku vážne a závažné veci. Minimálne záležitosti bytia a nebytia. Hamlet má lebku, on mobil. A ženu a dve decká. Teda, nevídam ho často, ale jeho pani je moja dobrá kamarátka. Vraví, že telefón v ruke drží častejšie, ako jej ruku. 

Lode a polievka

Či dlane ich detí. Ani oni ho nevídajú často. Lepšie povedané, takmer vôbec. Čuduje sa ona, že si pánko ešte pamätá, kde býva a dokáže trafiť domov. Vieš, keby som tu zrazu nebola, ktovie, či by mu došlo. Raz ročne sa ona naserie a prinúti ho vyraziť do sveta. Odletia niekam ďaleko, odkiaľ sa nemôže po dvoch dňoch odpratať naspäť, ako vlani z Talianska. Po desiatich dňoch sa po nich vrátil. Alebo sa nalodia na ich jachtu. Aj počas plavby po Karibiku on zalezie do podpalubia a rieši. Biznis. Investície, chápeš? Treba správne rozhodiť prostriedky a z veľa miliónov spraviť ešte viac. Úprimne? Nechápem. Už teraz má kvantum akcií, nehnuteľností, prachov tak šialene veľa, že ešte jeho vnuci sa nebudú musieť unúvať ráno vstať z postele. Keď minule odkväcla aj s deťmi, skolila ich viróza a nevládala sa vytrepať z postele ani uvariť čaj, nevolala jemu, ale mne. Tak som ich utekala zachraňovať. Varila som čaje a silné slepačie vývary. Lebo akokoľvek doba pokročila a technológie dosiahli pre mňa už neuchopiteľný a nepochopiteľný rozmer, niektoré veci fungujú od nepamäti a fungovať budú. Slepačí vývar navarený a servírovaný s láskou dokáže zázraky. A do nemlátom jej opakovala, že nechaj tak, ja to spravím. Je zvyknutá, že čo nespraví, nemá. Postavy z jeho skvostných umeleckých diel sa iba nemo prizerajú. Nie sme však v Harry Potterovi, nevyskočí z nich dobrotivá tetuška. 

Ja sa postarám!

Mať kúsok lode? Wow, to musí byť super. Mať doma obraz nádejného umelca, ktorý má pred sebou úžasnú perspektívu? Pretože si to myslia piati galeristi zo šiestich? Aj to je, že wow. Pustiť doma vodu v umývadle a byť ošpricovaná od hlavy po päty je už menej wow. Lebo voda je sviňa, vodný kameň detto. Mať doma chlapa, čo tú batériu rozoberie a nerobí okolo toho žiadne tirády, je tak naozaj, že wow. Na stenách spoločne namaľované obrazy je ešte viac wow. Alebo úplne postačia zarámované plagáty z veľkého švédskeho obchodu s nábytkom. 
Minule som ochorela ja. Skolila ma viróza a termíny uzávierok nepustili. Polokomatická, kašľajúca som sedela pri počítači a písala ako o dušu spasenú. Nejaká poctivá domáca gazdinká by na mňa pri pohľade do kuchyne zavolala sociálku alebo minimálne upratovaciu firmu. Potom prišiel chlap. Píš, ja to spravím … Najdôležitejšia investícia v živote je tá do výberu partnera, v mojom prípade chlapa, ktorý keď treba, sa postará. Veta, nechaj, ja to spravím, je to najviac sexi, čo som kedy počula. Keď zaľahne on, budem stáť pri hrnci so slepačou polievkou zase ja. Naša spoločná loď … náš vzťah.

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Keď Niet úniku!
Pod lampou býva najväčšia TMA

Related Posts

 

Komentáre

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre. Buďte prvý kto pridá komentár!
Already Registered? Login Here
Neregistrovaný
pondelok, 22. júl 2024
0
Shares