Blog

Podnetné články o priateľstve, randení, vzťahoch, láske a súvisiacich témach.
Veľkosť fontu: +
2 minutes reading time (438 words)

Dali sa dokopy na rýchlom rande

jake-dela-concepcion-SDktAkDbmgE-unsplash

"Len by som Vám chcela poďakovať za to, že organizujete Rýchle rande. Bola som na ňom 19.1.2019 a zoznámila som sa tam s mojím súčasným priateľom, odvtedy sme spolu. Naozaj som to nečakala, ale vyšlo to :). Nech sa Vám aj naďalej darí." Katka, 33 rokov, Bratislava


Na LáskaTu sme zoznamovali viac ako 6600 hostí. Náhodne stretávame "naše" páry a dokonca aj deti. Zoznamovanie je však veľmi osobná záležitosť.
O to viac sa tešíme, že nám účastnička Rýchle Rande Párty poskytla rozhovor.
Ako sa zoznamovala predtým a čo je priniesla účasť na rýchlom rande párty?

1) Aký máte pocit zo speed-datingu Rýchle Rande Párty? Bolo to v niečom iné, ako Vaša predchádzajúca skúsenosť z randenia?

Zo speed-datingu mám veľmi dobrý pocit, stretla som viacero milých ľudí. Speed-dating je oproti bežnému randeniu iný v tom, že človek má len krátky čas na zoznámenie sa, čo je ale aj dobre, lebo nakoniec ide na rande iba s tým, kto mu bol najsympatickejší a najviac ho zaujal.

2) Splnilo rýchle rande Vaše očakávania?

Určite áno, spoznala som na ňom svojho súčasného partnera :-).

3) Skúšali ste iné formy randenia? (online zoznamky, Tinder...) Vedeli by ste ich porovnať?

Skúšala som aj iné formy randenia, prevažne online zoznamky. Cez online zoznamky si s človekom najskôr len píšete a neviete, kto je v skutočnosti na opačnej strane, kým na speed-datingu vidíte ľudí hneď.

4) Po akom čase ste sa po rýchlom rande s budúcim priateľom stretli? Bolo to dohodnuté rande alebo náhoda?

Stretli sme sa po šiestich dňoch. Začali sme si písať, hneď ako sme na seba dostali kontakt a dohodli sme sa na tom.

5) Vďaka čomu ste si uvedomili, že tento vzťah by mohol byť ten pravý?

Mne to došlo už po druhom stretnutí s priateľom a podobne to mal aj on. Na oboch stretnutiach sme spolu strávili dlhé hodiny a pritom sme mali pocit, akoby ubehla len chvíľka. :-)

6) Zafungovala u vás chémia hneď na rýchlom rande alebo sa láska u vás vyvinula postupne?

Z mojej strany niečo zafungovalo už na rýchlom rande, lebo zo všetkých, ktorých som zaškrtla, som sa najviac chcela stretnúť s mojim priateľom. Ale tá skutočná láska sa vyvinula až postupne. :-)

7) Čo by ste odkázali slobodným ženám a mužom, ktorý zvažujú účasť na tejto akcií?

Aby určite išli do toho. Musím sa priznať, že som sprvu váhala, či vôbec pôjdem, aj keď som už mala zakúpený lístok. Človek sa trochu obáva, nevie úplne, do čoho ide. Som veľmi rada, že som nakoniec išla. :-)

Ak sa chcete dozvedieť viac o akcií Rýchle Rande Párty, prečítajte si ako sa zoznamuje 150 hostí na LáskaTu akcií.

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Ako na toxického partnera?
Keď Niet úniku!

Related Posts

 

Komentáre 1

Administrator v streda, 31. marec 2021, 12:05

Keď skončia zákazy tak pôjdem aj ja. Síce ja som sa už dosť narandil, všemožnými formami ale túto ešte v inventári nemám ;-) Viem že škaredý a nevzdelaný muž je už automaticky odpísaný, ale hovorievajú že čo ak raz motyka vystrelí a na 5000-ci pokus to vyjde.

Keď skončia zákazy tak pôjdem aj ja. Síce ja som sa už dosť narandil, všemožnými formami ale túto ešte v inventári nemám ;-) Viem že škaredý a nevzdelaný muž je už automaticky odpísaný, ale hovorievajú že čo ak raz motyka vystrelí a na 5000-ci pokus to vyjde.
Already Registered? Login Here
Neregistrovaný
štvrtok, 20. jún 2024
0
Shares