Blog

Podnetné články o priateľstve, randení, vzťahoch, láske a súvisiacich témach.
Veľkosť fontu: +
1 minute reading time (295 words)

Byť "povolaním" kupliarka nie je jednoduché

13403103_10154223638794085_4415255487733949699_o

Táto fotka je pre mňa velmi symbolická z LáskaTu Rozkvitni žúrky. Vystihuje postoj mnohých mužov, aj to čo obnáša práca ''kupliara''  Poviem vám jej pribeh. Na žur dofičí auto. Vystúpia z neho dve fešandy. Krásne namaľované, oblečené, vyzdobené. Zahliadnem vodiča, je to muž na fotke. Pýtam sa: "On nepôjde?" Dievčatá odpovedajú, že nie a je to len ich nezadaný sused, ktorý ich doviezol..


Rychlo uvažujem. Koľko má asi rokov a ako tak sledujem prichádzajúce účastničky pomyslím si, že toto je presne veková cieľovka, ktorej je dnes na žúre najmenej. Sympaťák sa zurvalo snaží uniknúť, štartuje motor. Pýtam sa: ''Máš program?'' Prekvapene na mňa pozrie a odpovedá promtpne ''Nie, idem domov''. Domov? Preboha! Má tu predsa 150 nezadaných krásnych , skvelo naladených žien, ktoré sa túžia zoznámiť a on ide domov, kde bude sám v sobotu večer? "Kupliarka" vo mňe kričí a trhá si vlasy, že to snáď ani nie je pravda. Chaoticky mi fešák hovorí: "Ja to nedám. Nedokážem to. Prosim Ťa pusť ma". Pýtam sa dievčat: "Je to váš kamarát? Dobrý chlap?" ( doviezť susedky na žúrku, aby si niekoho našli je už samo o sebe milý počin ). Muž má charizmu, niečo velmi príjemné z neho vyžaruje. Dievčatá horlivo prikyvujú: "Ano áno , on je super, len sa hanbí".

Viac mi nebolo treba. Začalo niekoľko minút psycho nátlaku. Snažila som sa pochopiť v čom je problém. Prečo nechce? Chvíľami to vyzeralo, že mu vypovedá srdce, tak sme spolu zhlboka dýchali. Fešák sa nakoniec podvolil osudu. Nechal sa odviezť na terasu plnú rozkvitnutých dievčin. Počas noci som ho stretávala. S rozžiarenými očami, vysmiateho, spokojného.
Napadajú mi všetci tí ďalši fajn chlapi, ktorí to bez sústredeného dohovárania a zatarasenia únikového východu nedávajú. Škoda.

Ale my z LáskaTu si vás postupne nájdeme, odstresujeme a pripravíme :) Práca neľahká, ale o to zaujímavejšia :)

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Ako to cele začalo?

Related Posts

 

Komentáre 1

Administrator v utorok, 14. máj 2019, 02:28

Rychlo uvažujem. Koľko má asi rokov a ako tak sledujem prichádzajúce účastničky pomyslím si, že toto je presne veková cieľovka, ktorej je dnes na žúre najmenej. Sympaťák sa zurvalo snaží uniknúť, štartuje motor. Pýtam sa: ''Máš program?'' Prekvapene na mňa pozrie a odpovedá promtpne ''Nie, idem domov''. Domov? Preboha!
Ale hlavne že pri objednávaní sa na akciu je tam doočibijúco napísané že IBA PREDPREDAJ už neni možné kúpiť vstupenky na mieste! Tak ako to potom je?

[quote]Rychlo uvažujem. Koľko má asi rokov a ako tak sledujem prichádzajúce účastničky pomyslím si, že toto je presne veková cieľovka, ktorej je dnes na žúre najmenej. Sympaťák sa zurvalo snaží uniknúť, štartuje motor. Pýtam sa: ''Máš program?'' Prekvapene na mňa pozrie a odpovedá promtpne ''Nie, idem domov''. Domov? Preboha![/quote] Ale hlavne že pri objednávaní sa na akciu je tam doočibijúco napísané že IBA PREDPREDAJ už neni možné kúpiť vstupenky na mieste! Tak ako to potom je?
Already Registered? Login Here
Neregistrovaný
pondelok, 22. júl 2024
0
Shares