Blog

Podnetné články o priateľstve, randení, vzťahoch, láske a súvisiacich témach.
Veľkosť fontu: +
1 minute reading time (287 words)

Trefa priamo do srdca a prvý pár zrodený z matchmakingu

Párik

Tak a stalo sa čo sa malo stať. Pocit, ktorý som zažila, keď prišla jedna veľmi milá dievčina ku mne na matchmaking ma povzbudil a hneď som vedela, že to má zmysel. Áno, musela som sa krotiť pretože som to vedela po 10 minútach ako rozprávala o svojom živote a čo zo seba vyžarovala. Krotila som sa v zmysle "počkaj Eričko ešte si to nechaj pre seba, over si veci, všetko má svoj čas, kam sa ženieš..." vravela som si. 

Popravde, vzrušenie a intuícia bola taká silná, že som to nevydržala a napriamo vyslovila. Neuveriteľné! Vravím jej "Si total pre chalaňa, ktorý tu bol u mňa na matchmakingu pred 3 mesiacmi. Pohodák, veselý, nič komplikované presne ako ty! Ukážem ti jeho fotku, tak čo hovoríš páči sa ti?" znela moja otázka. 

Odpovedala, že je milý a je zvedavá na jeho názor na ňu. Už už som sa nevedela dočkať kedy budem mať chviľku, aby som zavolala dotyčnému milému chlapovi.

Na druhý deň v noci si pozerám maily a s radosťou nachádzam správu od slečny. Vravím si, či to je iba moja túžba vidieť, ale nieee je to naozaj... Vraj úplna trefa do čierneho "už len včera v telefóne sme kecali a smiali sa 2 hodiny" stálo na moju radosť v správe...No, čo povedať, blažený pocit ma objal, radosť, že dvaja ľudia zažili motýliky v bruchu...V tú noc som veru zaspať nevedela a hneď premýšlala, čo s ostatnými, ktorí boli u mňa na matchmakingu. Pre nich sa mi ešte ten pravý zatiaľ neukázal. Týmto prvým párom som však dostala pre mňa najväčšiu odmenu, silu hľadať ďalej. Aj keby som len ďalším zopár ľuďom pomohla nájsť životného druha budem spokojná.

Vďaka vám ma baví moja práca s LaskaTu:) 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Nebojte sa rozprávať s cudzími ľuďmi
Ako to cele začalo?

Related Posts

 

Komentáre 1

Administrator v pondelok, 02. október 2017, 15:20

V tomto príbehu Erika hovorila o Nikol a Borisovi. Keďže už nie sú nezadaní, tak tu prikladám ich komentár z Facebooku:

Erikine slová môžem len potvrdiť a pridávam ako dôkaz našu foto z tretieho spoločného výletu. ĎAKUJEME Eri, že si nám pomohla, aby sme sa našli! , Boris a Nikol

https://www.laskatu.sk/images/Referencie/matchmaking-001.jpg

V tomto príbehu Erika hovorila o Nikol a Borisovi. Keďže už nie sú nezadaní, tak tu prikladám ich komentár z Facebooku: [quote] Erikine slová môžem len potvrdiť ;) a pridávam ako dôkaz našu foto z tretieho spoločného výletu. ĎAKUJEME Eri, že si nám pomohla, aby sme sa našli! :), Boris a Nikol[/quote] [img]https://www.laskatu.sk/images/Referencie/matchmaking-001.jpg[/img]
Already Registered? Login Here
Neregistrovaný
pondelok, 22. júl 2024
0
Shares