2 minutes reading time (308 words)

Z denníka dohadzovačky - keď to klapne

rr-party1

V piatok bolo rýchle rande aj s mini žúrkou-afterkou.

Každý takýto večer je iný. Vždy trocha risk. Akí ľudia sa zídu, či si sadnú, či budú fajn. Väčšinou je to jasné už v prvých chvíľach. Super je, že sa to stále lepší a lepší. Škála ľudí sa rozširuje a skvalitňuje priamo úmerne ustupujúcim predsudkom voči takýmto zoznámeniamTento piatok bol myslím jeden z príjemne vydarených večerov.

Ale o čom chcem písať.

Začnú sa viac smiať, evolučný biológ by neromanticky poznamenal, že si ukazujú chrup :)

​<3

Občas sa udeje malé kúzlo. Keď v priamom prenose vidíte, ako sa dvaja ľudia nájdu. Tak úplne. Jednoznačne. Zrazu inak žiaria a myslím to doslovne. Začnú sa viac smiať, evolučný biológ by neromanticky poznamenal, že si ukazujú chrup. Ukazujú ho toľko, až ich sánka bolí. Zreničky dilatované, oči doširoka roztvorené. Môžte na nich hovoriť, mávať, nevnímajú. Filtrujú, okolie mizne.

Sledovať takéto niečo je lahôdka.

Ak jeden z dvojice je navyše osoba, ktorú máte úprimne rád, tak sa omamné hormóny začnú tvoriť aj v tele dohadzovača a nový druh hrejivej radosti vám divoko tancuje telom. Pre toto to robíme.

Je to niečo ako keď zjete pol kila čerstvého nugátu s pralinkami, ale bez výčitiek.

Hormóny dohodzovačskej radosti fungujú aj na druhý deň. Aj celý víkend. Vlastne až dodnes. Najlepšia kocovina aká existuje.

Nie vždy to vyjde. Ani tejto dvojke možno nakoniec nie. No stojí za to vyjsť zo svojej komfortnej zóny a aktívne skúšať, spoznávať nových ľudí, pripravených na vzťah. Nikdy neviete, kde sa objaví niekto, pri kom sa vám zreničky na divoko rozšíria a ani nezbadáte ako, zrazu sa pristihnete pri tom, že si vzájomne rozradostene obzeráte svoje chrupy.Rýchle rande v plnom prúde

​Úsmevy, príjemná nálada, skvelá hudba a osoba, o ktorú máte úprimný záujem.


Rýchle rande párty 

Na lodi randilo viac ako 100 ľudí. Ako? Spájame dve rýchle rande a prídávame párty, na ktorej sa zoznámite aj pri tanci a drinku.

Rande, tak trochu inak, ako na to?
Ako sa obliecť na rýchle rande?
 

Komentáre

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre. Buďte prvý kto pridá komentár!
Already Registered? Login Here
Neregistrovaný
nedeľa, 24. január 2021

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.laskatu.sk/