Hľadajú sa udalosti vo vašom okolí

Udalosti

apr
24
  1.   Rýchle-Rande
  2.    Public
  1.   24th apr, 2020
Rýchle Rande pre všetkých slobodných rodičov s deťmi, i pre všetkých, ktorí vlastné deti nemajú a chceli by vstúpiť do vzťahu s človekom, ktorý už deti má. Pre tých, ktorí milujú svoje deti a vedeli...
Rýchle Rande pre všetkých slobodných rodičov s deťmi,
i pre všetkých, ktorí vlastné deti nemajú a chceli by vstúpiť do vzťahu s človekom, ktorý už deti má.
Pre tých, ktorí milujú svoje deti a vedeli by milovať aj deti partnera.
Pre tých, ktorí rodinu nevnímajú cez puto krvi, ale cez puto citov

Na našich akciách aj na individuálnom matchmakingu sa stretávame s početnou skupinou slobodných rodičov, ktorým to na prvý krát nevyšlo, no nestrácajú nádej a veria, že ten pravý životný partner pre nich, ich ešte len čaká.
Vnímajú, že život ide ďalej, tak ako má, a je im jasné, že keď bude spokojná mamina, alebo tatino, budú spokojné aj deti.

Prečo to potom neskúsiť?
Príďte sa presvedčiť, že fajn single rodičov je veľa , je s nimi sranda a deti nevnímaju ako prekážku ale ako pridanú hodnotu.
Ak aj nestretnete hneď toho pravého na život, zažijete príjemný večer a domov sa vrátite obohatení o zaujímavú skúsenosť.
Príležitostí pre rodičov je sakramentsky málo. Nečakajte, že to príde samo. Aj náhode treba akčne vykročiť v ústrety. Odvážnymi láska praje. Dobrý otčimovia a macochy sú hodnotnejší než nebrúsené diamanty. Obdarujte seba i svoje deti, podte randiť s fajn ľuďmi


Ako prebieha večer?
Začneme s Rýchlym Rande LáskaTu, kde osobne spoznáte 15 mužov/žien*. Potom nás všetkých čaká voľná diskusia, noc osobných konverzácií, prekvapení a zábavy v uvoľnenej atmosfére.


Vekové ohraničenie: 30-45 rokov (+- rok až dva)
Upozorňujeme že hostí si vyberáme podľa ich vekových preferencii. Snažíme sa organizovať len kvalitné akcie a preto nedokážeme vyhovieť každému.

Kapacita: 30 (15 žien/15 mužov)


Čas : 20.Marca 2020, Piatok od 19:00 do 21:30
(POZOR: Dôležité je prísť už 18:45)

Miesto: 365 Cafe, Žižkova 9, 811 02 Bratislava

Čo je v cene?

Rýchle rande LáskaTu s moderátorom a vyhodnotením po akcií
Welcome drink a bufetové stoly

*Spoznáte až 15 singles opačného pohlavia

Pozor: Vstupenky sa NEBUDÚ dať zakúpiť na mieste. Rýchle Rande LáskaTu sa obyčajne vypredá veľmi rýchlo a preto Vám odporúčame zakúpiť si vaše vstupenky čo najskôr. Vhodné aj ako darček.

Julo, 40 rokov

"Moja skúsenosť s online zoznamovaním je zhruba takáto - všeeeetko táááák dllllllho trváááá. Na žúrke som sa zúčastnil "rýchleho rande". Za 20 minút som sa stretol s 5 dievčencami - jedna lepšia ako druhá. ;-) Odporúčam, vyskúšate."
apr
25
  1.   Rýchle-Rande
  2.    Public
  1.   25th apr, 2020
Pozývame vás na Rýchle Rande na úrovni. Tak sa príďte zabaviť, zoznámiť a zrelaxovať. S nami randíte rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až 50 žien/mužov za jediný večer. Vhodné...
Pozývame vás na Rýchle Rande na úrovni.


Tak sa príďte zabaviť, zoznámiť a zrelaxovať. S nami randíte rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až 50 žien/mužov za jediný večer.
Vhodné pre introvertov aj extrovertov.


Čas :25. April, Sobota od 19:00 do 02:00
(POZOR: Dôležité je prísť už 18:50)

Miesto: Design Factory, Bottova 2, Bratislava

Čo je v cene?

Rýchle rande LáskaTu
Párty s DJom
Spoznávacia hra
Welcome drink a bufetové stoly
Organizácia eventu v štýlovom podniku
*Spoznáte až 50 nezadaných opačného pohlavia
Pozor: Vstupenky sa NEBUDÚ dať zakúpiť na mieste. Rýchle Rande LáskaTu sa obyčajne vypredá veľmi rýchlo a preto Vám odporúčame zakúpiť si vaše vstupenky čo najskôr. Vhodné aj ako darček.
Na webovej stránke nie je dostupná žiadna udalosť. Buďte prví, kto ju vytvorí ešte dnes!
Unable to load tooltip content.