Event Information
Event Title:
Event Date / Time:
Event Description:

AKCIU ORGANIZUJE KC DUNAJ. Kto sa s nami ide zabavit? Začíname v meste o 20tej....presne miesto doladime

https://www.facebook.com/events/1614457015335456/

Osviežujúci lejak chytľavých rytmov z Balkánu! Vytancujte sa na párty, ktorá z nás bude na parkete žmýkať bláznivé tanečné kreácie. Kráľom večera bude bujará multižánrová slovinská kapela Leni Kravac a zaostávať nebudú ani DJi Dr. Tesla a Matthew.

Leni Kravac (SLO)
je slovinská kapela, ktorá mixuje všetko od hip-hopu, metalu cez funk, jazz až po drum&bass s balkánskou muzikou. To, čo začalo ako live DJ projekt Jašarova ako Leniho Kravaca sa čoskoro zmenilo na živú kapelu, ktorá dáva publiku viac ako len obyčajnú DJ šou. “Naše prvé hranie v KC Dunaj bolo skvelé. Odvtedy sa naša skupia rozrástla - Milan Jerkič sa stal našim druhým vokalistom. Celý set sme prerobili a pesničky sú údernejšie,” odkazuje kapela, ktorá sa už teší na svoje ďalšie vystúpenie v Bratislave. Pred tromi rokmi vydala skupina svoj prvý album Balconized, ktorý si vychutnáme naživo!

Dr. Tesla
Otec juhovýchodný balkánec, mama juhoamerická cumbia, teta hudba celého sveta, ujo klezmer, bratom mu je reggae a sestrou folklór. On sám nevie čí je, no zo všetkých si zobral to najlepšie, aby bavil ľudí vyberanou selekciou. Stále skromný, no medzi svoje top bez mihnutia oka radí party s Dubioza Kolektiv a chorvátsky hippies festivalček Goulash Disco.

DJ Matthew
najradšej hrá chytľavé a rýchle tracky so silnou, veselou energiou, ale často a rád si uletí na cimbalových, folklórnych a cigánskych skladbách. A keďže v začiatkoch DJskej kariéry mixoval house, psychill, psytrance či goa, stopy týchto žánrov nájdete v jeho worldbeat setoch aj dnes. 

7. 4. (sobota)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€

Partneri: Radio_FMDobré novinyCITYLIFE.SKkamdomestaErasmus Student NetworkInterezMUSIC ZONEBombingMusic4u.skKultúra v Bratislavein.baBratislavaDen.sk - Bratislavský internetový denník

Webová stránka:
Location:
Unable to load tooltip content.
0
Shares