Nahrávanie titulnej fotky.... Pretiahnutím premiestnite
Informácie o akcií
Event Title:
Dátum/čas:
 
Ako pôsobiť a byť sebavedomá a príťažlivá pre seba a okolie? Rady ako vyzerať, cítiť sa aj pôsobiť zvodne, sebavedomo a otvorene pre úspešné nájdenie nového vzťahu a jeho udržanie.
 
Čas: 31/5, 18:00 - 21:00
Hostia: Diana Fabianová, Simona Domonkošová, Neli Kotlárová, Erika Čisáriková, Rena Fabian
Miesto: Coworking Cvernovka
Vstupenky:
Earlybird 10 eur (len do 8/5)
Regular 15 eur

Špecialistka na efektívne zoznamovanie (Diana), štylistka pre dokonalé outfity ( Simona), vizážistka pre ideálny makeup ( Neli), a osobné rady a konzultácie psychologičky Eriky . V rámci dlhoročných skúseností vám pomôžu vyzerať, cítiť sa aj pôsobiť zvodne, sebavedomo a otvorene pre úspešné nájdenie nového vzťahu a jeho udržanie.  
 
Pridá sa aj Rena Fabian - Mentorka pre nezadané ženy a expertka na online
zoznamovanie, vás v prednáške "Príťažlivá online" prevedie efektívnou
stratégiou na zoznamke - od prvej správy až po prvé rande.
 
 
 
"Vedieť aký typ postavy vlastním, poznať aké farby a strihy pristanú práve mne, ako kombinovať farby a strihy v outfitoch pre dokonaly efekt v môj prospech, poznať čomu sa v stylingu vyhnúť je jeden z krokov ako pôvabne zapôsobiť nielen na muža svojich snov." Simona, Personal-Shopper
 
Takto nie :)
 
Takto áno :)
 
NELI Vás naučí.. Ako sa vedieť nalíčiť na každý deň a každú príležitosť aby make-up vydržal. Ako vyzerať sviežo, krásne a upravene s minimom make-upu. Najčastejšie chyby ktoré ženy robia pri líčení a ošetrení pleti. Ako zvýrazniť prednosti a korigovať nedokonalosti pleti (fľaky, akné a pod). Čo by mala obsahovať kozmetická taštička ženy. Typológia pleti a tváre na mieste. Líčenie krok za krokom a triky od vizážistov.
 
 

Coworking Cvernovka

Je coworkingový priestor s detským kútikom na 5. poschodí kreatívneho centra Nová Cvernovka na Račianskej 78. Kým rodičia pracujú, o deti sa starajú 2 kvalifikované pani učiteľky v detskom kútiku inšpirovanom Montessori pedagogikou. Detský kútik je otvorený každý deň od 8:00-12:00. 
Viac info na www.coworkigncvernovka.sk alebo hello@coworkingcvernovka.sk

 

LáskaTu
Spoznať, zabaviť a zaľúbiť. Za viac ako dva roky existencie sme zoznámili stovky singles z celého Slovenska. Organizujeme osobné stretnutia pre singles formou žúriek, rýchleho rande, matchmakingu, párty, spoločných aktivít a záujmových skupín.
Veríme, že priamy kontakt z očí do oči a vôňa človečiny z nosa do nosa sa nedá nahradiť žiadnou virtuálnou realitou. 
Baví nás vytvárať pozitívnu atmosféru a priestor pre osobné stretnutia, ktoré môžu obohatiť životy iných ľudí a tým aj naše vlastné :)

Príďte, zažite, pochopíte :D 

 

 

Viac info:

www.laskatu.sk
Sociálna Sieť Nezadaných

www.facebook.com/laskatuateraz

 otázky events@laskatu.sk alebo +421 903 943 989

* Vstupenky nie sú vratné, no sú prenosné na iného účastnika.

Ako pôsobiť a byť sebavedomá a príťažlivá pre seba a okolie? Rady ako vyzerať, cítiť sa aj pôsobiť zvodne, sebavedomo a otvorene pre úspešné nájdenie nového vzťahu a jeho udržanie.
Unable to load tooltip content.
0
Shares