Nahrávanie titulnej fotky.... Pretiahnutím premiestnite
Informácie o akcií
Event Title:
Dátum/čas:

RÝCHLE RANDE LÁSKATU PRVÝ KRÁT V BOJNICIACH  LáskaTu organizuje prvé Rýchle Rande v Bojniciach. Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až *15 nezadaných opačného pohlavia za jediný večer.  Vhodné pre introvertov aj extrovertov. 

Vekové ohaničenie muži : 25-50 rokov
Vekové ohaničenie ženy : 22-43 rokov

Čas: 04/08/2018 od 18:00 do 02:00  

(POZOR: Dôležité je prísť už 17:45)

Čo je v cene?

  • Rýchle rande LáskaTu (dvaja moderátori)
  • Spoznávacia hra
  • Welcome drink a bufetové stoly
  • Organizácia eventu v romantickej Kúpelnej Kaviarničke
  • *Spoznáte až 15 nezadaných opačného pohlavia + socializácia po rýchlom rande :)

Pozor: Vstupenky sa NEBUDÚ dať zakúpiť na mieste. Rýchle rande sa  obyčajne vypredá veľmi rýchlo a preto Vám odporúčame zakúpiť si vaše vstupenky čo najskôr. Vhodné aj ako darček.

Martina, 27 rokov
Odporúčam každému, kto chce spoznať nových ľudí, chce sa zabaviť, možno prekonať hanblivosť a samozrejme nájsť pre seba vhodného partnera

 

Elena, 35 rokov, Bánovce nad Bebravou

"Danú akciu Rýchle rande môžem iba odporučiť všetkým, ktorí nemajú možnosť, či z dôvodu práce, málo možností zoznámiť sa alebo len majú problém komunikovať. Vysoko hodnotím miesto konania akcie - veľmi štýlová a romanticky pôsobiaca reštaurácia pod hradom v Trenčíne. Chutné pohostenie. Keď si nenájdeš hneď lásku, stále je šanca spoznať nových priateľov, čo je tiež super. Ak váhate choďte do toho, nie je čo stratiť, práve naopak :) Držím všetkým päste :)"

Martin, Trenčín

Veľmi zaujimavý, príjemný zážitok, vrelo odporúčam.

Julo, 40 rokov, Bratislava

"Moja skúsenosť s online zoznamovaním je zhruba takáto - všeeeetko táááák dllllllho trváááá. Na žúrke som sa zúčastnil "rýchleho rande". Za 20 minút som sa stretol s 5 dievčencami - jedna lepšia ako druhá. ;-) Odporúčam, vyskúšate."

 

Referencie


Rýchle Rande LáskaTu
  (https://www.laskatu.sk/rychle-rande) je určené nezadaným ľuďom, ktorí sú pripravení, aby do ich života vstúpil nový partner. V dnešnej uponáhľanej dobe nemáme dostatok príležitostí na zoznamovanie. Vďaka Rýchlemu Rande LáskaTu spoznáte množstvo zaujímavých ľudí osobne a rýchlo. Nič nenahradí osobnú komunkáciu z očí do očí.

 

Ako Rýchle Rande LáskaTu funguje?

Stretneme sa na vopred učenom mieste. Účastnikov rýchleho rande usadíme k stolom jeden na jedného a rýchle rande môže začať.  Budete mať 4 minúty na stručný rozhovor s každým jedným partnerom. To je ideálne dlhý čas na to, aby ste zistili, či by ste sa s touto osobou chceli ešte stretnúť. Pri každom partnerovi si môžete robiť poznámky do dotazníkov Láskatu. Na záver vyzbierame poznámky a ak budú sympatie vzájomné - vymeníme Vám kontakty (email).

Treba sa špeciálne pripraviť?

Nemusíte robiť nič špeciálne. Príďte v dobrej nálade a oblečený v čom sa dobre cítite - odporúčame casual dress code (radi poradime events@laskatu.sk). Ako jediný v oblasti profesionálneho zoznamovania Vám poskytujeme stylingové poradenstvo pred prípravami na naše akcie. Ak Vás naša ponuka zaujíma, kontaktujte ohľadom vytvorenia Vášho personalizovaného outfitu našu stylistku Simonu Domonkošovú 0903395395, simona.dom@gmail.com

Hneď pri vstupe na miesto eventu sa Vás ujme náš človek, ktorý má so zoznamovaním dlhoročné skúsenosti. 

Prečo by ste mali vyskúšať Rýchle Rande LáskaTu?

Rýchle Rande LáskaTu ponúka hneď niekoľko výhod. Nemúsíte sa spoliehať na sociálne siete, zoznamky, a náhodné stretnutia. Stretávate skutočných ľudí, ktorí sú rovnako ako Vy, otvorení novým vzťahom. Navyše, takéto randenie je časovovo efektívne.

Dostanem niečo naviac?

Pre nás nie ste len jednorázový klient. Ponúkame Vám možnosť stať sa členom stále sa rozrastajúcej komunity LáskaTu. Čo to pre Vás znamená?

Pozvánky na naše žurky, matchmaking a párty, kde si môžete vymieňať názory a skúsennosti, radiť novým záujemcom a samozrejme - stále spoznávať nových ľudí.

 

Viac info:

 

*počet účastnikov závisi od počtu prihlásených mužov a žien. V ideálnom prípade 20 žien a 20 mužov.

** Vstupenky bohužial nie sú vratné, no sú prenosné na iného účastnika rovnakého pohlavia.

Viac info:

www.laskatu.sk
Sociálna Sieť Nezadaných

www.facebook.com/laskatuateraz

 otázky events@laskatu.sk alebo +421 903 943 989

RÝCHLE RANDE LÁSKATU PRVÝ KRÁT V BOJNICIACH LáskaTu organizuje prvé Rýchle Rande v Bojniciach. Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až *15 nezadaných opačného pohlavia za jediný večer. Vhodné pre introvertov aj extrovertov.

Vekové ohaničenie muži : 25-50 rokov
Vekové ohaničenie ženy : 22-43 rokov

Čas: 04/08/2018 od 18:00 do 02:00

(POZOR: Dôležité je prísť už 17:45)
Unable to load tooltip content.
0
Shares