Informácie o akcií
Event Title:
VSTUPENKY:
Dátum/čas:
Rýchle Rande pre všetkých slobodných rodičov s deťmi,
i pre všetkých, ktorí vlastné deti nemajú a chceli by vstúpiť do vzťahu s človekom, ktorý už deti má.
Pre tých, ktorí milujú svoje deti a vedeli by milovať aj deti partnera.
Pre tých, ktorí rodinu nevnímajú cez puto krvi, ale cez puto citov

Na našich akciách aj na individuálnom matchmakingu sa stretávame s početnou skupinou slobodných rodičov, ktorým to na prvý krát nevyšlo, no nestrácajú nádej a veria, že ten pravý životný partner pre nich, ich ešte len čaká.
Vnímajú, že život ide ďalej, tak ako má, a je im jasné, že keď bude spokojná mamina, alebo tatino, budú spokojné aj deti.

Prečo to potom neskúsiť?
Príďte sa presvedčiť, že fajn single rodičov je veľa , je s nimi sranda a deti nevnímaju ako prekážku ale ako pridanú hodnotu.
Ak aj nestretnete hneď toho pravého na život, zažijete príjemný večer a domov sa vrátite obohatení o zaujímavú skúsenosť.
Príležitostí pre rodičov je sakramentsky málo. Nečakajte, že to príde samo. Aj náhode treba akčne vykročiť v ústrety. Odvážnymi láska praje. Dobrý otčimovia a macochy sú hodnotnejší než nebrúsené diamanty. Obdarujte seba i svoje deti, podte randiť s fajn ľuďmi


Ako prebieha večer?
Začneme s Rýchlym Rande LáskaTu, kde osobne spoznáte 15 mužov/žien*. Potom nás všetkých čaká voľná diskusia, noc osobných konverzácií, prekvapení a zábavy v uvoľnenej atmosfére.


Vekové ohraničenie: 30-45 rokov (+- rok až dva)
Upozorňujeme že hostí si vyberáme podľa ich vekových preferencii. Snažíme sa organizovať len kvalitné akcie a preto nedokážeme vyhovieť každému.

Kapacita: 30 (15 žien/15 mužov)


Čas : 20.Marca 2020, Piatok od 19:00 do 21:30
(POZOR: Dôležité je prísť už 18:45)

Miesto: 365 Cafe, Žižkova 9, 811 02 Bratislava

Čo je v cene?

Rýchle rande LáskaTu s moderátorom a vyhodnotením po akcií
Welcome drink a bufetové stoly

*Spoznáte až 15 singles opačného pohlavia

Pozor: Vstupenky sa NEBUDÚ dať zakúpiť na mieste. Rýchle Rande LáskaTu sa obyčajne vypredá veľmi rýchlo a preto Vám odporúčame zakúpiť si vaše vstupenky čo najskôr. Vhodné aj ako darček.

Julo, 40 rokov

"Moja skúsenosť s online zoznamovaním je zhruba takáto - všeeeetko táááák dllllllho trváááá. Na žúrke som sa zúčastnil "rýchleho rande". Za 20 minút som sa stretol s 5 dievčencami - jedna lepšia ako druhá. ;-) Odporúčam, vyskúšate."
Unable to load tooltip content.