Hľadajú sa udalosti vo vašom okolí
2018

Udalosti podľa roka

jan
07

Ranné otužovanie s LáskaTu

 1.   Športujeme spolu
 2.    Skupinová udalosť
 1.   7th jan, 2018
LáskaTu single otužilci aj neotužilci, každý kto sa odváži sa môže pridať ku skupine otužilcov a upevniť si tak svoje zdravie a pevnu vôlu :). Na prvú akciu sme boli zatiaľ dvaja a dúfame, že nás bude...

LáskaTu single otužilci aj neotužilci, každý kto sa odváži sa môže pridať ku skupine otužilcov a upevniť si tak svoje zdravie a pevnu vôlu :). Na prvú akciu sme boli zatiaľ dvaja a dúfame, že nás bude viac. Kto chce, može sa k nám pridať - aut bude dosť. Stretavame sa pred hlavným vchodom na Zlate Piesky (vchod do autocampingu - je tam ten velky ostrovcek/kruhac). Keby nieco volajte. Pali 0903 943 989

jan
10

Spolok neambicióznej pohody (SNP)

 1.   Kultúra spolu
 2.    Public
 1.   10th jan, 2018
Stastny rok splnenych priani zelam vsetkym:)  Po vianocnej prestavke sa blizi opat streda, keď sa stretneme v pube. Zoznamime sa s tymi, co sa nepoznaju a zistime, co maju nove stari znami.  Eviduje...

Stastny rok splnenych priani zelam vsetkym:) 

Po vianocnej prestavke sa blizi opat streda, keď sa stretneme v pube. Zoznamime sa s tymi, co sa nepoznaju a zistime, co maju nove stari znami. 

Evidujeme staznosti na jedlo v Mlyne, preto odporucam neprist hladny. Ine miesto vsak zatial nebolo dohodnute, prispevky do diskusie su stale vitane. 

 Predstavenie akcie pre tych, co nas este nepoznaju:

Keďuž tu máme dlhé zimné večery, možno máte čas na priateľské stretnutia a rozhovory. Bolo by fajn zamerať sa na pozitívne témy. Od koníčkov cez zážitky po informácie o čistení oceánov, vydarených rande, účinných pracích práškoch... The sky is the limit :)

Všetci ste vítaní:)

 1.   8
 2.   Stará Prievozsk...
jan
13

Pohodová malokarpatská turistika

 1.   Turistika spolu
 2.    Skupinová udalosť
 1.   13th jan, 2018
POZVÁNKA: Sobota 13.1.2018 „Pohodová malokarpatská turistika – okruh zo Zošky na Červený Kameň“Pozvánka od: Andrea DoreaTrasa zo Zochovej chaty na Červený kameň a späť. Poputujeme modrou značkou z par...

POZVÁNKA: Sobota 13.1.2018 „Pohodová malokarpatská turistika – okruh zo Zošky na Červený Kameň“
Pozvánka od: Andrea Dorea

Trasa zo Zochovej chaty na Červený kameň a späť. Poputujeme modrou značkou z parkoviska pri Zochovej chate cez Komárku, Zajačí jarok až do Hornej Píly. Odtiaľto trošku do kopca zelenou značkou na hrad Červený kameň, kde si krátko prezrieme exteriéry a nádvorie. Vstupné je 5,-Eur Z hradu budeme pokračovať po žltejznačke do Píly a ďalej až k turistickému rozdeľovníku Pred vrchmi. Odtiaľ po modrej značke stupáčikom na rozhľadňu Kukla, z ktorej sú krásne výhľady na hrad a okolie. Snáď nám to počasie dopraje. No a z Kukly sa zgúľame na Tri kopce, kde prejdeme na modrú značku k Medvedej skale. Vo finále už iba po červenej mierne do kopca k Zochovej chate a hotovo!  
Dĺžka trasy: 14,8 km; prevýšenie: 614m; trvanie: 4,30 v lete bez prestávok, naša zimná verzia s prestávkami cca 6 hod 
Vizualizácia trasy v mape:  https://mapy.hiking.sk/?hpid=F0rqy
Stretnutie: sobota 13.1. o 8,00 na parkovisku pred Zochovou chatou


Pre doplnenie info: 
 http://hradcervenykamen.sk/
 http://www.planetslovakia.sk/turistika/107-kukla

jan
13

Zábava na virtuálnej realite

 1.   Kultúra spolu
 2.    Skupinová udalosť
 1.   13th jan, 2018
Ahojte. Pozývam vás zabaviť sa na novodobý spôsob, na virtuálnej realite. :-) Najprv si posedíme a pokecáme v bare pri dobrom drinku a na 20.00 sa presunieme k animátorovi. Podľa toho koľko nás bude...

Ahojte.

Pozývam vás zabaviť sa na novodobý spôsob, na virtuálnej realite. :-)

Najprv si posedíme a pokecáme v bare pri dobrom drinku a na 20.00 sa presunieme k animátorovi. Podľa toho koľko nás bude objednám počet boxov na hodinku až dve. Aby sme sa zabavili a užili si to čo najviac.

Cenu za boxy si rozpočítame, preto prosím o serióznosť pri prihlasovaní. :-) Jeden box na hodinu stojí 30,- €. 

V prípade otázok som dispozícii.

Teším sa na vás.

Maja

 

jan
20

Rýchle Rande Párty

 1.   Rýchle-Rande
 2.    Public
 1.   20th jan, 2018
NOVINKA LáskaTu organizuje nový koncept Rýchle Rande Party. Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte viac ako 30 nezadaných opačného pohlavia za jedin...

NOVINKA LáskaTu organizuje nový koncept Rýchle Rande Party. Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte viac ako 30 nezadaných opačného pohlavia za jediný večer.  Všetky výhody rýchleho rande a malej žúrky LáskaTu v jednom. Vhodné pre introvertov aj extrovertov. 

Počet účastníkov viditeľných na laskatu.sk nie je presný. Nie každý účastník je už členom laskatu.sk :)

Vekové ohaničenie: Ženy: 22-42 rokov, Muži: 26-50 rokov

Kapacita: 68 (34 žien/34 mužov)

Čas : 20.Januára od 18:00 do 01:00 

(POZOR: Dôležité je prísť už 17:45)

Čo je v cene?

 • Rýchle rande LáskaTu
 • Párty s DJom
 • Spoznávacia hra
 • Welcome drink a bufetové stoly
 • Organizácia eventu na romantickej lodi v centre BA
 • *Spoznáte až 30 nezadaných opačného pohlavia

Pozor: Vstupenky sa NEBUDÚ dať zakúpiť na mieste. Speed-dating sa  obyčajne vypredá veľmi rýchlo a preto Vám odporúčame zakúpiť si vaše vstupenky čo najskôr. Vhodné aj ako darček.

Julo, 40 rokov

"Moja skúsenosť s online zoznamovaním je zhruba takáto - všeeeetko táááák dllllllho trváááá. Na žúrke som sa zúčastnil "rýchleho rande". Za 20 minút som sa stretol s 5 dievčencami - jedna lepšia ako druhá. ;-) Odporúčam, vyskúšate."


Rýchle Rande LáskaTu
  (https://www.laskatu.sk/rychle-rande) je určené nezadaným ľuďom, ktorí sú pripravení, aby do ich života vstúpil nový partner. V dnešnej uponáhľanej dobe nemáme dostatok príležitostí na zoznamovanie. Vďaka Rýchlemu Rande LáskaTu spoznáte množstvo zaujímavých ľudí osobne a rýchlo. Nič nenahradí osobnú komunkáciu z očí do očí.

 

Ako Rýchle Rande LáskaTu funguje?

Stretneme sa na vopred učenom mieste. Účastnikov rýchleho rande usadíme k stolom jeden na jedného a rýchle rande môže začať.  Budete mať 4 minúty na stručný rozhovor s každým jedným partnerom. To je ideálne dlhý čas na to, aby ste zistili, či by ste sa s touto osobou chceli ešte stretnúť. Pri každom partnerovi si môžete robiť poznámky do dotazníkov Láskatu. Na záver vyzbierame poznámky a ak budú sympatie vzájomné - vymeníme Vám kontakty (email).

Treba sa špeciálne pripraviť?

Nemusíte robiť nič špeciálne. Príďte v dobrej nálade a oblečený v čom sa dobre cítite - odporúčame casual dress code (radi poradime [email protected]). Ako jediný v oblasti profesionálneho zoznamovania Vám poskytujeme stylingové poradenstvo pred prípravami na naše akcie. Ak Vás naša ponuka zaujíma, kontaktujte ohľadom vytvorenia Vášho personalizovaného outfitu našu stylistku Simonu Domonkošovú 0903395395, [email protected]

Hneď pri vstupe na miesto eventu sa Vás ujme náš človek, ktorý má so zoznamovaním dlhoročné skúsenosti. 

Prečo by ste mali vyskúšať Rýchle Rande LáskaTu?

Rýchle Rande LáskaTu ponúka hneď niekoľko výhod. Nemúsíte sa spoliehať na sociálne siete, zoznamky, a náhodné stretnutia. Stretávate skutočných ľudí, ktorí sú rovnako ako Vy, otvorení novým vzťahom. Navyše, takéto randenie je časovovo efektívne.

Dostanem niečo naviac?

Pre nás nie ste len jednorázový klient. Ponúkame Vám možnosť stať sa členom stále sa rozrastajúcej komunity LáskaTu. Čo to pre Vás znamená?

Pozvánky na naše žurky, matchmaking a párty, kde si môžete vymieňať názory a skúsennosti, radiť novým záujemcom a samozrejme - stále spoznávať nových ľudí.

 Rýchle Rande Párty

Viac info:

 

*počet účastnikov závisi od počtu prihlásených mužov a žien. V ideálnom prípade 34 žien a 34 mužov.

 1.   9
 2.   Rázusovo nábrež...
jan
20

Párty LáskaTu :)

 1.   Žúrka LáskaTu
 2.    Public
 1.   20th jan, 2018
POZOR: Kupujte len ak NEMÁTE vstupenku na Rýchle Rande Párty :) Počet účastníkov prihlásených na laskatu.sk alebo Facebooku LaskaTu nie je presný. Všetci účastníci nie sú na laskatu.sk alebo Facebook...

POZOR: Kupujte len ak NEMÁTE vstupenku na Rýchle Rande Párty :)

Počet účastníkov prihlásených na laskatu.sk alebo Facebooku LaskaTu nie je presný. Všetci účastníci nie sú na laskatu.sk alebo Facebooku LaskaTu.

 

Vstupenky na doubledecker rande s afterpárty sa vypredali raketovou rýchlosťou. Pre všetkých vás, ktorí ste to nestihli, máme plán B! Lístky na afterku!

Na nej spoznáte všetkých účastníkov a účastníčky z randenia, budete mať šancu spoločne pokecať, popiť  i pojesť, prípadne potancovať na bare. Pre nich zas budete novou krvou a príjemným osvieženim.
 
Pozor, počet lístkov je  limitovaný!  Predaj spúšťame teraz.
 
Vidime sa 20.1. na vlnách Dunaja 

Pre koho je párty určená?

Pre  nezadaných ľudí, ktorí sú pripravení, aby do ich života vstúpil nový partner. V dnešnej uponáhľanej dobe nemáme dostatok príležitostí na zoznamovanie. Na párty spoznáte množstvo zaujímavých ľudí osobne a rýchlo. Nič nenahradí osobnú komunkáciu z očí do očí.

Kapacita: 30 (15 žien/15 mužov pozn. keď sa pripojíte, už bude na párty 70 ľudí)

Čas : 20.Januára od 21:30 do 01:00 
(POZOR: Príchod najskôr 21:30)

Miesto: Botel Grácia, Bratislava, Rázusovo nábrežie
(loď zo strany od mesta, oproti hotelu Devín)

Čo je v cene?

 • Párty s DJom
 • Spoznávacia hra (tajná :)
 • Welcome drink
 • Organizácia eventu na romantickej lodi v centre BA
 • *Spoznáte až 50 nezadaných opačného pohlavia

Čo NIE je v cene?

 • Rýchle rande od LáskaTu (JE VYPREDANÉ)

Pozor: Vstupenky sa NEBUDÚ dať zakúpiť na mieste a ich počet je limitovaný na 30.

 

Julo, 40 rokov

"Moja skúsenosť s online zoznamovaním je zhruba takáto - všeeeetko táááák dllllllho trváááá. Na žúrke som sa zúčastnil "rýchleho rande". Za 20 minút som sa stretol s 5 dievčencami - jedna lepšia ako druhá. ;-) Odporúčam, vyskúšate."

 

Referencie
 

 

Treba sa špeciálne pripraviť?

Nemusíte robiť nič špeciálne. Príďte v dobrej nálade a oblečený v čom sa dobre cítite - odporúčame casual dress code (radi poradime [email protected]). Ako jediný v oblasti profesionálneho zoznamovania Vám poskytujeme stylingové poradenstvo pred prípravami na naše akcie. Ak Vás naša ponuka zaujíma, kontaktujte ohľadom vytvorenia Vášho personalizovaného outfitu našu stylistku Simonu Domonkošovú 0903395395, [email protected]

 

 

 Rýchle Rande LáskaTu

 

*počet účastnikov závisi od počtu prihlásených mužov a žien na párty. Aktuálny počet je 70 nezadaných :).

** Vstupenky bohužial nie sú vratné, no sú prenosné na iného účastnika rovnakého pohlavia.

 

Viac info:

www.laskatu.sk
Sociálna Sieť Nezadaných

www.facebook.com/laskatuateraz

 otázky [email protected] alebo +421 903 943 989

 1.   2
 2.   Rázusovo nábrež...
jan
24

Spolok Neambicióznej Pohody

 1.   Kultúra spolu
 2.    Public
 1.   24th jan, 2018
Pravidelná príležitosť stretnúť ďalších ľudí z LaskaTu prípadne ich známych na neformálnom posedení v pube. Stretávame sa vždy v stredu o 19:00. Každý je vítaný, témy voľné. Najbližšie sa vidíme v Bok...
Pravidelná príležitosť stretnúť ďalších ľudí z LaskaTu prípadne ich známych na neformálnom posedení v pube. Stretávame sa vždy v stredu o 19:00. Každý je vítaný, témy voľné. Najbližšie sa vidíme v Bokovke v Ružinove.
 1.   2
jan
31

Spolok neambicióznej pohody (SNP)

 1.   Kultúra spolu
 2.    Public
 1.   31st jan, 2018
Ahojte všetci opäť. Blíži sa streda, opäť je každý vitaný prísť sa zoznamovať offline v priateľskej atmosfére našich stretnutí v pube. Priveďte so sebou koho len chcete, čím viac tým veselšie. Z prakt...

Ahojte všetci opäť. Blíži sa streda, opäť je každý vitaný prísť sa zoznamovať offline v priateľskej atmosfére našich stretnutí v pube. Priveďte so sebou koho len chcete, čím viac tým veselšie. Z praktických dôvodov bude ozaj fajn, ak mi dáte vedieť vopred, nech máme adekvátny stôl. Teším sa na Vás.

 

Tentokrát skúsime Ružinovskú klubovňu na Herlianskej.

 1.   7
 2.   Herlianska 129/...
feb
07

Spolok Neambicioznej Pohody

 1.   Kultúra spolu
 2.    Public
 1.   7th feb, 2018
Priatelske stretnutie pre nezadanych opat v Klubovni na Herlianskej 6 v Ruzinove. Vsetci ste vitani. Na Valentina vymenime base pravidelne posedenia v pube za film, ktory organizuje Pali. Tesime sa na...
Priatelske stretnutie pre nezadanych opat v Klubovni na Herlianskej 6 v Ruzinove. Vsetci ste vitani. Na Valentina vymenime base pravidelne posedenia v pube za film, ktory organizuje Pali. Tesime sa na Vas:)
 1.   3
feb
09

Valentínske Rýchle Rande Trenčín

 1.   Rýchle-Rande
 2.    Public
 1.   9th feb, 2018
VALENTÍN POD TRENČIANSKYM HRADOM  LáskaTu organizuje druhé Rýchle Rande v Trenčíne. Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až *20 nezadaných opačnéh...

VALENTÍN POD TRENČIANSKYM HRADOM  LáskaTu organizuje druhé Rýchle Rande v Trenčíne. Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až *20 nezadaných opačného pohlavia za jediný večer.  Vhodné pre introvertov aj extrovertov. 

Vekové ohaničenie: Ženy: 22-43 rokov, Muži: 26-50 rokov

Kapacita: 40 (20 žien/20 mužov)

Čas: 09.Februára od 19:00 do 23:00 ( +dobrovolné párty v meste :) ) 

(POZOR: Dôležité je prísť už 18:45)

Čo je v cene?

 • Rýchle rande LáskaTu
 • Spoznávacia hra
 • Welcome drink a bufetové stoly
 • Organizácia eventu v romantickej reštaurácií Zlatá Fatima
 • *Spoznáte až 20 nezadaných opačného pohlavia

Pozor: Vstupenky sa NEBUDÚ dať zakúpiť na mieste. Speed-dating sa  obyčajne vypredá veľmi rýchlo a preto Vám odporúčame zakúpiť si vaše vstupenky čo najskôr. Vhodné aj ako darček.

Martina, 27 rokov
Odporúčam každému, kto chce spoznať nových ľudí, chce sa zabaviť, možno prekonať hanblivosť a samozrejme nájsť pre seba vhodného partnera

 

Elena, 35 rokov, Bánovce nad Bebravou

"Danú akciu Rýchle rande môžem iba odporučiť všetkým, ktorí nemajú možnosť, či z dôvodu práce, málo možností zoznámiť sa alebo len majú problém komunikovať. Vysoko hodnotím miesto konania akcie - veľmi štýlová a romanticky pôsobiaca reštaurácia pod hradom v Trenčíne. Chutné pohostenie. Keď si nenájdeš hneď lásku, stále je šanca spoznať nových priateľov, čo je tiež super. Ak váhate choďte do toho, nie je čo stratiť, práve naopak :) Držím všetkým päste :)"

Martin, Trenčín

Veľmi zaujimavý, príjemný zážitok, vrelo odporúčam.

Julo, 40 rokov, Bratislava

"Moja skúsenosť s online zoznamovaním je zhruba takáto - všeeeetko táááák dllllllho trváááá. Na žúrke som sa zúčastnil "rýchleho rande". Za 20 minút som sa stretol s 5 dievčencami - jedna lepšia ako druhá. ;-) Odporúčam, vyskúšate."

 

Referencie


Rýchle Rande LáskaTu
  (https://www.laskatu.sk/rychle-rande) je určené nezadaným ľuďom, ktorí sú pripravení, aby do ich života vstúpil nový partner. V dnešnej uponáhľanej dobe nemáme dostatok príležitostí na zoznamovanie. Vďaka Rýchlemu Rande LáskaTu spoznáte množstvo zaujímavých ľudí osobne a rýchlo. Nič nenahradí osobnú komunkáciu z očí do očí.

 

Ako Rýchle Rande LáskaTu funguje?

Stretneme sa na vopred učenom mieste. Účastnikov rýchleho rande usadíme k stolom jeden na jedného a rýchle rande môže začať.  Budete mať 4 minúty na stručný rozhovor s každým jedným partnerom. To je ideálne dlhý čas na to, aby ste zistili, či by ste sa s touto osobou chceli ešte stretnúť. Pri každom partnerovi si môžete robiť poznámky do dotazníkov Láskatu. Na záver vyzbierame poznámky a ak budú sympatie vzájomné - vymeníme Vám kontakty (email).

Treba sa špeciálne pripraviť?

Nemusíte robiť nič špeciálne. Príďte v dobrej nálade a oblečený v čom sa dobre cítite - odporúčame casual dress code (radi poradime [email protected]). Ako jediný v oblasti profesionálneho zoznamovania Vám poskytujeme stylingové poradenstvo pred prípravami na naše akcie. Ak Vás naša ponuka zaujíma, kontaktujte ohľadom vytvorenia Vášho personalizovaného outfitu našu stylistku Simonu Domonkošovú 0903395395, [email protected]

Hneď pri vstupe na miesto eventu sa Vás ujme náš človek, ktorý má so zoznamovaním dlhoročné skúsenosti. 

Prečo by ste mali vyskúšať Rýchle Rande LáskaTu?

Rýchle Rande LáskaTu ponúka hneď niekoľko výhod. Nemúsíte sa spoliehať na sociálne siete, zoznamky, a náhodné stretnutia. Stretávate skutočných ľudí, ktorí sú rovnako ako Vy, otvorení novým vzťahom. Navyše, takéto randenie je časovovo efektívne.

Dostanem niečo naviac?

Pre nás nie ste len jednorázový klient. Ponúkame Vám možnosť stať sa členom stále sa rozrastajúcej komunity LáskaTu. Čo to pre Vás znamená?

Pozvánky na naše žurky, matchmaking a párty, kde si môžete vymieňať názory a skúsennosti, radiť novým záujemcom a samozrejme - stále spoznávať nových ľudí.

 Valentínske Rýchle Rande Trenčín

Viac info:

 

*počet účastnikov závisi od počtu prihlásených mužov a žien. V ideálnom prípade 20 žien a 20 mužov.

** Vstupenky bohužial nie sú vratné, no sú prenosné na iného účastnika rovnakého pohlavia.

Viac info:

www.laskatu.sk
Sociálna Sieť Nezadaných

www.facebook.com/laskatuateraz

 otázky [email protected] alebo +421 903 943 989

 1.   4
 2.   Matúšova 60/6, ...
feb
13

Rýchle Rande BAlentín

 1.   Rýchle-Rande
 2.    Public
 1.   13th feb, 2018
Vstupenky: https://inviton.sk/event/rychle-rande-balentin POZOR: Účasť na evente nezodpovedá skutočnému stavu (keďže predaj je mimo LáskaTu webu) LáskaTu Vás pozýva na Rýchle Rande BAlentín,  špeciá...

Vstupenky: https://inviton.sk/event/rychle-rande-balentin

POZOR: Účasť na evente nezodpovedá skutočnému stavu
(keďže predaj je mimo LáskaTu webu)

LáskaTu Vás pozýva na Rýchle Rande BAlentín,  špeciálnu edíciu najlepšieho zoznamovania tvárou v tvár na Slovensku. 
Spoznáte viac ako 30 single opačného pohlavia za jediný večer. Ide o viac než o obyčko Rýchle Rande. 

Na špeci edícii BAlentínskej akcii zažijete:
+ zbrusu-nové, atraktívno-veselé formy spoznávania 
+ páčia sa Vám mladší, rovesníci či starší? Tu sa môžete zoznámiť i mimo zaužívaných vekových "štandardov"
+ spoznáte podobne naladených ľudí s otvorenou mysľou a úsmevom na tvári :)

Preferujete hrejivý úsmev pred Emotikonom :)? Tak zabudnite na online randenie. Randite odvážne, zábavne a efektívne.  
Vhodné pre introvertov aj extrovertov. 

Odporúčané vekové ohaničenie: 
22-55 rokov (presnejšie na vstupenkách)

Kapacita: 68 (34 žien/34 mužov)

Čas : 13.Februára od 19:00 do 23:00 
(POZOR: Dôležité je prísť už 18:45)

Miesto: Botel Grácia, Bratislava, Rázusovo nábrežie
(loď zo strany od mesta, oproti hotelu Devín)

Čo je v cene?

 • Rýchle rande LáskaTu
 • Dve spoznávacie hry
 • Welcome drink a bufetové stoly
 • Organizácia eventu na romantickej lodi v centre BA
 • *Spoznáte až 30 nezadaných opačného pohlavia

Pozor: Vstupenky sa NEBUDÚ dať zakúpiť na mieste. Rýchle Rande LáskaTu sa obyčajne vypredá veľmi rýchlo a preto Vám odporúčame zakúpiť si vaše vstupenky čo najskôr. Vhodné aj ako originálny darček.

Julo, 40 rokov

"Moja skúsenosť s online zoznamovaním je zhruba takáto - všeeeetko táááák dllllllho trváááá. Na žúrke som sa zúčastnil "rýchleho rande". Za 20 minút som sa stretol s 5 dievčencami - jedna lepšia ako druhá. ;-) Odporúčam, vyskúšate."

 

Referencie


Rýchle Rande LáskaTu
  (https://www.laskatu.sk/rychle-rande) je určené nezadaným ľuďom, ktorí sú pripravení, aby do ich života vstúpil nový partner. V dnešnej uponáhľanej dobe nemáme dostatok príležitostí na zoznamovanie. Vďaka Rýchlemu Rande LáskaTu spoznáte množstvo zaujímavých ľudí osobne a rýchlo. Nič nenahradí osobnú komunkáciu z očí do očí.

 

Ako Rýchle Rande LáskaTu funguje?

Stretneme sa na vopred učenom mieste. Účastnikov rýchleho rande usadíme k stolom jeden na jedného a rýchle rande môže začať.  Budete mať 4 minúty na stručný rozhovor s každým jedným partnerom. To je ideálne dlhý čas na to, aby ste zistili, či by ste sa s touto osobou chceli ešte stretnúť. Pri každom partnerovi si môžete robiť poznámky do dotazníkov Láskatu. Na záver vyzbierame poznámky a ak budú sympatie vzájomné - vymeníme Vám kontakty (email).

Treba sa špeciálne pripraviť?

Nemusíte robiť nič špeciálne. Príďte v dobrej nálade a oblečený v čom sa dobre cítite - odporúčame casual dress code (radi poradime [email protected]). Ako jediný v oblasti profesionálneho zoznamovania Vám poskytujeme stylingové poradenstvo pred prípravami na naše akcie. Ak Vás naša ponuka zaujíma, kontaktujte ohľadom vytvorenia Vášho personalizovaného outfitu našu stylistku Simonu Domonkošovú 0903395395, [email protected]

Hneď pri vstupe na miesto eventu sa Vás ujme náš človek, ktorý má so zoznamovaním dlhoročné skúsenosti. 

Prečo by ste mali vyskúšať Rýchle Rande LáskaTu?

Rýchle Rande LáskaTu ponúka hneď niekoľko výhod. Nemúsíte sa spoliehať na sociálne siete, zoznamky, a náhodné stretnutia. Stretávate skutočných ľudí, ktorí sú rovnako ako Vy, otvorení novým vzťahom. Navyše, takéto randenie je časovovo efektívne.

Dostanem niečo naviac?

Pre nás nie ste len jednorázový klient. Ponúkame Vám možnosť stať sa členom stále sa rozrastajúcej komunity LáskaTu. Čo to pre Vás znamená?

Pozvánky na naše žurky, matchmaking a párty, kde si môžete vymieňať názory a skúsennosti, radiť novým záujemcom a samozrejme - stále spoznávať nových ľudí.

 Rýchle Rande LáskaTu

 

*počet účastnikov závisi od počtu prihlásených mužov a žien. V ideálnom prípade 34 žien a 34 mužov.

** Vstupenky bohužial nie sú vratné, no sú prenosné na iného účastnika rovnakého pohlavia.

 

Viac info:

www.laskatu.sk
Sociálna Sieť Nezadaných

www.facebook.com/laskatuateraz

 otázky [email protected] alebo +421 903 943 989

 1.   4
 2.   Rázusovo nábrež...
feb
14

Valentínsky filmový večer

 1.   Žúrka LáskaTu
 2.    Public
 1.   14th feb, 2018
Vstupenky: https://www.inviton.sk/event/valentinsky-fimovy-vecer Valentín sa krajšie trávi v dobrej spoločnosti než sólo, tak sme si povedali, že my ho chceme tráviť s vami :) ! S delikátnou asistenc...

Vstupenky: https://www.inviton.sk/event/valentinsky-fimovy-vecer

Valentín sa krajšie trávi v dobrej spoločnosti než sólo, tak sme si povedali, že my ho chceme tráviť s vami :) ! 

S delikátnou asistenciou kvalitnej ľúbostnej kinematografie, domácich dobrôt a príjemnej papučovej zábavy. 

Pripravili sme komorný večer v najmenšom, domácky útulnom ART kineFoajé. Po hlasovaní našich členov sme sa rozhodli pre tento film: https://www.csfd.cz/film/561021-misto-splnenych-prani/komentare/

Kapacita je obmedzená, preto je možnosť rezervácie. Cca 30 miest film, po filme, pokece a občerstvení vo foajé budeme voľne pokračovať v meste. 

Kto chce, môže doniesť koláče, slanosti, ľubovolné alko aj nealko, nech to má ten správny náboj a uspokoja sa i chuťové poháriky

Vstupné je dobrovoľné - pôjde kinu, na náklady prevádzky - minimálne 3eur :).

Teraz už konečne môžme úprimne povedať, že sa i my tešime na Valentína :)

 1.   13
 2.   Štefánikova 447...
mar
09

MDŽ - Muži Dávajú Ženám

 1.   Žúrka LáskaTu
 2.    Public
 1.   9th mar, 2018
MDŽ - Muži Dávajú Ženám. Originálna žúrka pre práve nezadaných od LáskaTu   Muži Dávajú Ženám  Pôžitok, radosť, dobrú náladu, rešpekt, masáže i dobroty.   MDŽ je  viac než si pamätáme z čias kom...
MDŽ - Muži Dávajú ŽenámOriginálna žúrka pre práve nezadaných od LáskaTu
 
Muži Dávajú Ženám 
Pôžitok, radosť, dobrú náladu, rešpekt, masáže i dobroty.  
MDŽ je  viac než si pamätáme z čias komunizmu. Je to výročie ženskej rebélie, solidarity, boja za ľudské práva.
Láskatu si odvážne ženy vážime a tak 9.3.2018  im spoločne vzdáme hold. Pôžitkársky, veselý, i uletený.
 
Pre koho je žúrka?
# všetky práve nezadané Ženy, ktoré majú chuť sa zabaviť, zoznámiť, a nechať sa hýčkať 
# pre všetkých práve nezadaných Mužov, ktorí im to chcú dopriať a akčne ich pritom sprevádzať
 
V programe sa môžete tešiť na:
#Standup comedy show Gabo Žifčák 
#Rýchle-Rande-LáskaTu 
#DJ Woodee
#Prekvapenia 
#Dobrovolné-zoznamovacie-úlety
#Zábava, veselosť a tanec do rána :)
 
V cene vstupenky:
#Welcome drink #Občerstvenie #Dobroty
 
 
 
*Vstupenky Dátum Cena
Vstupenka Early bird do 08/02/2018 13 €
Vstupenka Regular do 14/02/2018 16 €
Vstupenka do 09/03/2018  20 €

 

Vekové ohaničenie: NIE JE :)

Kapacita: 350 single ;) (175 žien/175 mužov)

Čas : 9.Marca od 20:00 do 04:00 

Miesto: River's club
(loď zo strany Petržalky, neďaleko je divadlo Aréna a Aucafé)

 

Viac info:

www.laskatu.sk
Sociálna Sieť Nezadaných

www.facebook.com/laskatuateraz

otázky [email protected] alebo +421 903 943 989

 
Tešíme sa na Vás,
 
Tím LáskaTu
 
 
 
* vstupenky su nevratné, no dajú sa v prípade potreby previesť na inú osobu rovnakého pohlavia :)
 
 1.   10
 2.   Viedenská cesta...
mar
13

Všetko o ženách ( Divadlo v podpalubí)

 1.   Kultúra spolu
 2.    Public
 1.   13th mar, 2018

Kto sa pridá do divadla na predstavenie Všetko o ženách. Asi potrebujem doučovanie :-).

 1.   2
mar
14

Spolok neambicióznej pohody (SNP)

 1.   Kultúra spolu
 2.    Public
 1.   14th mar, 2018
Ahojte :) Doba dobu našla a ľaľa, opäť sa môžete prísť zoznámiť s novými ľuďmi v neformálnej atmosfére posedenia v pube. Všetci nezadaní sú veľmi vítaní a ešte viac tí, ktorí so sebou privedú niekoho ...

Ahojte :) Doba dobu našla a ľaľa, opäť sa môžete prísť zoznámiť s novými ľuďmi v neformálnej atmosfére posedenia v pube. Všetci nezadaní sú veľmi vítaní a ešte viac tí, ktorí so sebou privedú niekoho nového. Úplne najviac sú vítaní tí, ktorí aj dajú o svojej účasti vopred vedieť, aby sme rezervovali primeraný stôl:)

 

Teším sa Vás

 1.   3
 2.   Herlianska 129/...
mar
24

Prvá jarná turistika

 1.   Turistika spolu
 2.    Public
 1.   24th mar, 2018
Ak veríte, že v sobotu už bude jar, pridajte sa na okruh Plavecký Mikuláš - Pod Čiernou skalou - Červená hora - Plavecký Mikuláš (komu sa bude žiadať výhľad, môže vybehnúť až hore na Čiernu skalu). Ne...

Ak veríte, že v sobotu už bude jar, pridajte sa na okruh Plavecký Mikuláš - Pod Čiernou skalou - Červená hora - Plavecký Mikuláš (komu sa bude žiadať výhľad, môže vybehnúť až hore na Čiernu skalu). Nenáročná túra tak na 3 - 4 hodinky, takže prípadná zanedbaná kondička po zime nie je prekážkou :-)

 1.   2
apr
07

Balkan Beats @KC Dunaj

 1.   Kultúra spolu
 2.    Skupinová udalosť
 1.   7th apr, 2018
AKCIU ORGANIZUJE KC DUNAJ. Kto sa s nami ide zabavit? Začíname v meste o 20tej....presne miesto doladime https://www.facebook.com/events/1614457015335456/ Osviežujúci lejak chytľavých rytmov z Balká...

AKCIU ORGANIZUJE KC DUNAJ. Kto sa s nami ide zabavit? Začíname v meste o 20tej....presne miesto doladime

https://www.facebook.com/events/1614457015335456/

Osviežujúci lejak chytľavých rytmov z Balkánu! Vytancujte sa na párty, ktorá z nás bude na parkete žmýkať bláznivé tanečné kreácie. Kráľom večera bude bujará multižánrová slovinská kapela Leni Kravac a zaostávať nebudú ani DJi Dr. Tesla a Matthew.

Leni Kravac (SLO)
je slovinská kapela, ktorá mixuje všetko od hip-hopu, metalu cez funk, jazz až po drum&bass s balkánskou muzikou. To, čo začalo ako live DJ projekt Jašarova ako Leniho Kravaca sa čoskoro zmenilo na živú kapelu, ktorá dáva publiku viac ako len obyčajnú DJ šou. “Naše prvé hranie v KC Dunaj bolo skvelé. Odvtedy sa naša skupia rozrástla - Milan Jerkič sa stal našim druhým vokalistom. Celý set sme prerobili a pesničky sú údernejšie,” odkazuje kapela, ktorá sa už teší na svoje ďalšie vystúpenie v Bratislave. Pred tromi rokmi vydala skupina svoj prvý album Balconized, ktorý si vychutnáme naživo!

Dr. Tesla
Otec juhovýchodný balkánec, mama juhoamerická cumbia, teta hudba celého sveta, ujo klezmer, bratom mu je reggae a sestrou folklór. On sám nevie čí je, no zo všetkých si zobral to najlepšie, aby bavil ľudí vyberanou selekciou. Stále skromný, no medzi svoje top bez mihnutia oka radí party s Dubioza Kolektiv a chorvátsky hippies festivalček Goulash Disco.

DJ Matthew
najradšej hrá chytľavé a rýchle tracky so silnou, veselou energiou, ale často a rád si uletí na cimbalových, folklórnych a cigánskych skladbách. A keďže v začiatkoch DJskej kariéry mixoval house, psychill, psytrance či goa, stopy týchto žánrov nájdete v jeho worldbeat setoch aj dnes. 

7. 4. (sobota)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€

Partneri: Radio_FMDobré novinyCITYLIFE.SKkamdomestaErasmus Student NetworkInterezMUSIC ZONEBombingMusic4u.skKultúra v Bratislavein.baBratislavaDen.sk - Bratislavský internetový denník

apr
11

Prednáška - Typológia postáv

 1.   Poradenstvo
 2.    Public
 1.   11th apr, 2018

Krásky, chcete vedieť aký typ postavy máte a aké strihy sú pre vás tie najlepšie?  

Na workshope typológia postáv sa všetko dozviete.

https://www.facebook.com/events/2097075353857999/ 

 1.   1
 2.   Rusovská cesta ...
apr
14

Prechádzka na hrad Devín

 1.   Turistika spolu
 2.    Skupinová udalosť
 1.   14th apr, 2018
V sobotu by malo byť príjemne teplo a tak prečo si nedať relaxačno-zoznamovaciu prechádzku. A keď bude čas a chuť, môže sa spraviť výlet na Devínsku Kobylu alebo zájsť do spriateleného podniku Ahoy Ca...
V sobotu by malo byť príjemne teplo a tak prečo si nedať relaxačno-zoznamovaciu prechádzku. A keď bude čas a chuť, môže sa spraviť výlet na Devínsku Kobylu alebo zájsť do spriateleného podniku Ahoy Café na terasu s výhľadom na Dunaj.

Stretneme sa o 13:00 na tom veľkom parkovisku pod hradom Devín.

Organizátorom akcie je Ondrej, tak prosím otázky na neho https://www.laskatu.sk/moj-profil/1345-ondrej
apr
18

Spolok neambicióznej pohody (SNP)

 1.   Kultúra spolu
 2.    Public
 1.   18th apr, 2018
Ahojte :) Aby sme zoznamovanie preniesli offline, stretneme sa opäť v budúcu stredu večer (18.4.) v pube. Každý je vítaný, program voľný, účasť dobrovoľná, atmosféra pohodová:) Aby sme si užili pekn...

Ahojte :)

Aby sme zoznamovanie preniesli offline, stretneme sa opäť v budúcu stredu večer (18.4.) v pube. Každý je vítaný, program voľný, účasť dobrovoľná, atmosféra pohodová:)

Aby sme si užili pekné počasie, skúsime sa Kuchajdu, Bella Napoli o 19:00.

 
 1.   9
 2.   Kuchajda, 831 0...
V tento deň nie je k dispozícii žiadna udalosť.
Unable to load tooltip content.