Hľadajú sa udalosti vo vašom okolí

Minulé udalosti

dec
15

Dobročinný Vianočný Večierok

 1.   Žúrka LáskaTu
 2.   Public
 1.   15th dec, 2018
Napriek globálnemu otepľovaniu a rozkvitnutým fialkám, Vianoce sa blížia a s nimi aj náš 1vý Dobročinný Vianočný večierok Spriaznených duší Láskatu 15.12. 2018 o 20:00 Ideme dávať dobro a oslavovať... Napriek globálnemu otepľovaniu a rozkvitnutým fialkám, Vianoce sa blížia a s nimi aj náš 1vý Dobročinný Vianočný večierok Spriaznených duší Láskatu

15.12. 2018 o 20:00 Ideme dávať dobro a oslavovať, tam kde to celé začalo, a z čoho sa viaceré deti zrodili - k Franiškánom.

Kedže nie všetky deti majú šťastie vyrastať obklopené láskou, aspoň trochu jej im spoločne donesieme.

Výťažok z dobrovoľného vstupného ako aj z polnočnej dražby umenia a doma napečených Láskatu srdiečok pôjde do detského domova v Rohožníku, kde finančnú a materiálnu pomoc najviac potrebujú. Osobne donesieme, rozdáme a deti zabavime.

Ak vás napadá niečo, z čoho by deti v domove mali radosť, vezmite a dáte do čarovného vreca, ktoré si rozbalia pod stromčekom.

Vaše vianočné dobroty môžte doniesť k Františkánom, radosť spravia zaručene. Budeme ich večerom chrúmať všetci spolu, veľmo sa potešíme.

Na žúrke nám do tanca a spevu zahrá a zaspieva so zamatovým hlasom Martin Císar unplugged, účastník hlasu Československa s gitarovým doprovodom.

Bude i vianočné Rýchle Rande, horúci voňavý drink na privítanie,

Ak máte chuť doniesť dobrotu ľubovolného duhu a podeliť sa o svoje kulinárske umenie s otatnými,všetci sa potešia.

No najmä bude hojnosť ľudí, ktorí sa majú chuť spoznávať, zoznamovať a pribrať si do života niečo nové, živé a ľudsky teplé- Vás :)

15.12. praje Zimným stretnutiam.

Poďte sa k nám zabaviť, ohriať, rozdať dobro a možno sa aj zaľúbiť.

Počet miest je obmedzený, rezervujte si svoje miesto.Tešíme sa na vás,Tím Láskatu

Viac info:

www.laskatu.sk
Sociálna Sieť Nezadaných

www.facebook.com/laskatuateraz

otázky [email protected] alebo +421 903 943 989
 1.   10
 2.   Františkánske n...
nov
30

Senzuálne rande - November

 1.   Rýchle-Rande
 2.   Public
 1.   30th nov, 2018
Zaži zmyslové zoznámenie bez slov ?? Nájsť spriaznenú dušu chce asi každý z nás, no zo skúsenosti vieme, že to nie je také jednoduché. Spriaznenú dušu je však možné vytvoriť. Spoznajte spôsob ako s... Zaži zmyslové zoznámenie bez slov ??

Nájsť spriaznenú dušu chce asi každý z nás, no zo skúsenosti vieme, že to nie je také jednoduché. Spriaznenú dušu je však možné vytvoriť. Spoznajte spôsob ako si nacítiť potenciál druhej osoby stať sa vašou spriaznenou dušou.

Pripravili sme pre vás stretnutie, s možnosťou vypnúť logiku, zapojiť zmysly a energetické vnímanie. Bez slov počas stretnutia, iba ľudská blízkosť a letmý dotyk s hravosťou dieťaťa. Stretnutia nie dlhé, ale idúce do hlĺbky a podstaty. Rozhodovanie myslou nahradí rozhodovanie na základe zážitku, ktorý si následne pozdielate. Na záver nám dáte vedieť, s ktorým z účastníkov alebo účastníčiek by ste sa radi stretli. Ak nastane obojstranná zhoda, vymeníme vám emailové kontakty.

V tento večer nie je treba sa prezentovať “kto som”. Autentický zážitok s druhou osobou vám dá autentickú odpoveď. Naším zámerom je vytvoriť pre vás priestor na skutočné osobné stretnutia.

Ako bude prebiehať večer?
Stretneme sa o 18:15. Príďte prosím na čas, pretože bez všetkých účastnikov nemôžeme začať.
Večer prebehne ako plynúce párové stretnutia s príjemnou hudbou, ktorým vás budú sprevádzať Martin a Lucia. Odporúčame priniesť si voľné pohodlné oblečenie v ktorom budete môcť pohodlne sedieť na zemi.

Senzuálne rande? Nie je to už trošku cez?
Tento typ akcie sme odskúšali na veľkej zoznamovacej žúrke (MDŽ - muži dávajú ženám). Hostia boli nadšení a pýtali si viac. Takže o čo vlastne ide? Nebude sa ma niekto nevhodne dotýkať? Jedným slovom NIE :). Nič, čo by bolo za hranicou intimity. Konkrétne sa jedná o aktivity ako tanec, dotyk končekmi prstov, stretnutie chrbtov v pohybe, zrkadlenie pohybu, pohľad do očí a podobne.

Počet účastnikov
Maximálny počet je obmedzený na 10 žien a 10 mužov

Vek účastnikov
Vek mužov aj žien je stanovený na 30-40r. Pri dostatočnom záujme z iných vekových skupín radi rozšírime, pridáme ďalšie akcie.Večerom vás prevedú
Martin Vrabko
Semináre | Individuálna tantrická prax

Na základe viacerých podnetov sa rozhodol podeliť sa a zdieľať nadobudnuté skúsenosti v oblasti tantry. Od roku 2010 vedie vzdelávacie semináre v oblasti Tantry a fotografie po celej Európe. V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku Tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita.

Rovnako pracuje ako fotograf a filmár so svetovými tantrickými učiteľmi na projektoch ktoré tantrickú cestu propagujú.

Lucia Pajszerová
Semináre | Terapia

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku, momentálne je v poslednej fáze tréningu Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce), vedenom špičkovými svetovými odborníkmi v tejto oblasti.

Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2017-2018 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita,

Cesta tantry je pre nás s Martinom cesta zdravej sexuality a spoznávania seba samého/samej. Spoločne sme absolovovali 2-ročný tréning párovej Tantry a párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať úžasné hĺbky sexuálneho spojenia partnerov. Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.
 1.   1
 2.   Bakošova 1, Bak...
nov
17

Párty LáskaTu - November

 1.   Rýchle-Rande
 2.   Public
 1.   17th nov, 2018
POZOR: Kupujte len ak NEMÁTE vstupenku na Rýchle Rande Párty November :) Ak ste nestihli vstupenku na celú akciu rýchle rande párty, tak vás čakáme na afterke :). Vstupenky: https://www.inviton... POZOR: Kupujte len ak NEMÁTE vstupenku na Rýchle Rande Párty November :)

Ak ste nestihli vstupenku na celú akciu rýchle rande párty, tak vás čakáme na afterke :).

Vstupenky: https://www.inviton.sk/event/party-laskatu-november

Na nej spoznáte všetkých účastníkov a účastníčky z randenia, budete mať šancu spoločne pokecať, zahrať si NOVÚ hru, popiť i prípadne potancovať na bare.

Pozor, počet lístkov je limitovaný! Predaj spúšťame teraz.

Vidime sa v Sobotu 17.11 od 22:00
Pre koho je párty určená?

Pre nezadaných ľudí, ktorí sú pripravení, aby do ich života vstúpil nový partner. V dnešnej uponáhľanej dobe nemáme dostatok príležitostí na zoznamovanie. Na párty spoznáte množstvo zaujímavých ľudí osobne a rýchlo. Nič nenahradí osobnú komunkáciu z očí do očí.

Kapacita: 30 (15 žien/15 mužov pozn. keď sa pripojíte, už bude na párty 70 ľudí)

Čas : Sobota, 17/11 od 22:00 do 03:00

Miesto: Botel Grácia, Bratislava, Rázusovo nábrežie
(loď zo strany od mesta, oproti hotelu Devín)

Čo je v cene?

Párty s DJom
NOVINKA Vtipná hra (tajná :)
Welcome drink
Organizácia eventu na romantickej lodi v centre BA
*Spoznáte až 50 nezadaných opačného pohlavia

Čo NIE je v cene?
Rýchle rande od LáskaTu
Pozor: Vstupenky sa NEBUDÚ dať zakúpiť na mieste a ich počet je limitovaný na 30.Julo, 40 rokov

"Moja skúsenosť s online zoznamovaním je zhruba takáto - všeeeetko táááák dllllllho trváááá. Na žúrke som sa zúčastnil "rýchleho rande". Za 20 minút som sa stretol s 5 dievčencami - jedna lepšia ako druhá. ;-) Odporúčam, vyskúšate."


Nemusíte robiť nič špeciálne. Príďte v dobrej nálade a oblečený v čom sa dobre cítite - odporúčame casual dress code (radi poradime [email protected]). Ako jediný v oblasti profesionálneho zoznamovania Vám poskytujeme stylingové poradenstvo pred prípravami na naše akcie. Ak Vás naša ponuka zaujíma, kontaktujte ohľadom vytvorenia Vášho personalizovaného outfitu našu stylistku Simonu Domonkošovú 0903395395, [email protected]


*počet účastnikov závisi od počtu prihlásených mužov a žien na párty. Aktuálny počet je 70 nezadaných :).

** Vstupenky bohužial nie sú vratné, no sú prenosné na iného účastnika rovnakého pohlavia.Viac info:

www.laskatu.sk
Sociálna Sieť Nezadaných

www.facebook.com/laskatuateraz

otázky [email protected]katu.sk alebo +421 903 943 989
 1.   2
 2.   Rázusovo nábrež...
okt
21

Úvod do otužovania #5

 1.   Športujeme spolu
 2.   Skupinová udalosť
 1.   21st okt, 2018
Milí naši, a už tu máme úvod do otužovania #5. Najbližšie si dáme aspoň 5 min rozcvičku, nech to máme pestrejšie.Takže opäť nachystať plavky, uteráky a o dobrú náladu sa postaráme MY :). Je nás stá... Milí naši,

a už tu máme úvod do otužovania #5. Najbližšie si dáme aspoň 5 min rozcvičku, nech to máme pestrejšie.Takže opäť nachystať plavky, uteráky a o dobrú náladu sa postaráme MY :). Je nás stále viac a viaaaac. Naposledy futbalová 11tka.

Je to zdarma - teda skoro: Každý si musí prichystať jeden vtip do vody :).

A ešte trošku oficiálneho textu:

S príchodom jesene sa nám začína nová sezóna otužovania. Tím otužilcov LáskaTu pravidelne otužuje každú nedeľu od 10:00 na Zlatých pieskoch. Stretávame sa pri hlavnom vchode Zlaté piesky (žltá brána vchod do autocampingu).

Prečo by ste mali začať teraz?
1. Nič to nestojí a zlepší zdravie
2. Zábava otužovať v skupine - endorfíny - hudba - beh na rozohriatie
3. Ideálne začínať teraz, keď je prijateľná teplota a telo si postupne zvyká
4. Otužovanie je náročné na srdce a je ideálne s ním začať pred 40tkou
nov
17

Rýchle Rande Párty - November

 1.   Rýchle-Rande
 2.   Public
 1.   17th nov, 2018
Pozývame Vás na jesennú edíciu speed-datingu na úrovni. Pozor: Odteraz máme nové pravidlá a zavádzame aj preferencie vekovej skupiny na základe vašich požiadaviek.
 1.   3
 2.   Rázusovo nábrež...
okt
06

Súľovské skaly

 1.   Turistika spolu
 2.   Skupinová udalosť
 1.   6th okt, 2018
Ahojte, naša nová nádejná členka otužovania organizuje túru spolu s kamoškou. Ide tam už asi 15 ľudí. Nižšie je ich text. Sám so to chcel zorganizovať, no nestihol som časovo. Tak sa pridajte, má ... Ahojte,

naša nová nádejná členka otužovania organizuje túru spolu s kamoškou. Ide tam už asi 15 ľudí.
Nižšie je ich text. Sám so to chcel zorganizovať, no nestihol som časovo. Tak sa pridajte, má byť krásne babie leto :).

Kto má zájem, nech píše sem do komentára, do skupiny turistika. Vymením kontakty.

Pali

Čaute, Parťáci,
v sobotu sa vidime, teda hlavne s tymi, ktorí si chcú užiť voľný deň a slniečko na čerstvom vzduchu, s dobrými a veselými ľuďmi (dúfam, že sa dobre vyspím!), nielen spoza okna, alebo v nakupnom centre, príp. nechce sa im upratovať ( ani mne sa v sobotu nechce)
TU sa všetci mozeme dohodnut, kto ku komu do auta. Aby sme na nikoho nezabudli, keďže je nas viac ako 4ks :-)
Teším sa.
Vidime sa cca 10.hod v Súľove.
okt
06

Párty LáskaTu

 1.   Rýchle-Rande
 2.   Public
 1.   6th okt, 2018
POZOR: Kupujte len ak NEMÁTE vstupenku na Rýchle Rande Párty Október:) Vstupenky na Rýchle Rande Október sa vypredali raketovou rýchlosťou. Pre všetkých vás, ktorí ste to nestihli, máme plán B! Lís... POZOR: Kupujte len ak NEMÁTE vstupenku na Rýchle Rande Párty Október:)

Vstupenky na Rýchle Rande Október sa vypredali raketovou rýchlosťou. Pre všetkých vás, ktorí ste to nestihli, máme plán B! Lístky na afterku!

Na nej spoznáte všetkých účastníkov a účastníčky z randenia, budete mať šancu spoločne pokecať, zahrať si hru, popiť i prípadne potancovať na bare.
 1.   1
 2.   Rázusovo nábrež...
okt
12

Senzuálne rande

 1.   Rýchle-Rande
 2.   Public
 1.   12th okt, 2018
Senzuálne rande. Vstupenky: http://www.laskatu.sk/senzualne-rande Pozor: len 24 miest! Nájsť spriaznenú dušu chce asi každý z nás, no zo skúsenosti vieme, že to nie je také jednoduché. Spriazne... Senzuálne rande.

Vstupenky: http://www.laskatu.sk/senzualne-rande
Pozor: len 24 miest!

Nájsť spriaznenú dušu chce asi každý z nás, no zo skúsenosti vieme, že to nie je také jednoduché. Spriaznenú dušu je však možné vytvoriť. Spoznajte spôsob ako si nacítiť potenciál druhej osoby stať sa vašou spriaznenou dušou.

Pripravili sme pre vás stretnutie, s možnosťou vypnúť logiku, zapojiť zmysly a energetické vnímanie. Bez slov počas stretnutia, iba ľudská blízkosť a letmý dotyk s hravosťou dieťaťa. Stretnutia nie dlhé, ale idúce do hlĺbky a podstaty. Rozhodovanie myslou nahradí rozhodovanie na základe zážitku, ktorý si následne pozdielate. Na záver nám dáte vedieť, s ktorým z účastníkov alebo účastníčiek by ste sa radi stretli. Ak nastane obojstranná zhoda, vymeníme vám emailové kontakty.

V tento večer nie je treba sa prezentovať “kto som”. Autentický zážitok s druhou osobou vám dá autentickú odopveď. Naším zámerom je vytvoriť pre vás priestor na skutočné osobné stretnutia.

Ako bude prebiehať večer?
Stretneme sa o 18:15. Príďte prosím na čas, pretože bez všetkých účastnikov nemôžeme začať.
Večer prebehne ako plynúce párové stretnutia s príjemnou hudbou, ktorým vás budú sprevádzať Martin a Lucia. Odporúčame priniesť si voľné pohodlné oblečenie v ktorom budete môcť pohodlne sedieť na zemi.

Senzuálne rande? Nie je to už trošku cez?
Tento typ akcie sme odskúšali na veľkej zoznamovacej žúrke (MDŽ - muži dávajú ženám). Hostia boli nadšení a pýtali si viac. Takže o čo vlastne ide? Nebude sa ma niekto nevhodne dotýkať? Jedným slovom NIE :). Nič, čo by bolo za hranicou intimity. Konkrétne sa jedná o aktivity ako tanec, dotyk končekmi prstov, stretnutie chrbtov v pohybe, zrkadlenie pohybu, pohľad do očí a podobne.

Počet účastnikov
Maximálny počet je obmedzený na 12 žien a 12 mužov

Vek účastnikov
Vek mužov aj žien je stanovený na 30-40r. Pri dostatočnom záujme z iných vekových skupín radi rozšírime, pridáme ďalšie akcie.O moderátoroch

Martin Vrabko
Semináre | Individuálna tantrická prax

Na základe viacerých podnetov sa rozhodol podeliť sa a zdieľať nadobudnuté skúsenosti v oblasti tantry. Od roku 2010 vedie vzdelávacie semináre v oblasti Tantry a fotografie po celej Európe. V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku Tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita.

Rovnako pracuje ako fotograf a filmár so svetovými tantrickými učiteľmi na projektoch ktoré tantrickú cestu propagujú.

Lucia Pajszerová
Semináre | Terapia

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku, momentálne je v poslednej fáze tréningu Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce), vedenom špičkovými svetovými odborníkmi v tejto oblasti.

Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2017-2018 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita,

Cesta tantry je pre nás s Martinom cesta zdravej sexuality a spoznávania seba samého/samej. Spoločne sme absolovovali 2-ročný tréning párovej Tantry a párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať úžasné hĺbky sexuálneho spojenia partnerov. Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery.
 1.   3
 2.   Bakošova 1, Bak...
sep
23

Úvod do otužovania

 1.   Športujeme spolu
 2.   Skupinová udalosť
 1.   23rd sep, 2018
Milí naši, s príchodom jesene sa nám začína nová sezóna otužovania. Tím otužilcov LáskaTu pravidelne otužuje každú nedeľu od 9:00 na Zlatých pieskoch. Stretávame sa pri hlavnom vchode Zlaté piesky ... Milí naši,

s príchodom jesene sa nám začína nová sezóna otužovania. Tím otužilcov LáskaTu pravidelne otužuje každú nedeľu od 9:00 na Zlatých pieskoch. Stretávame sa pri hlavnom vchode Zlaté piesky (žltá brána vchod do autocampingu).

Prečo by ste mali začať teraz?
1. Nič to nestojí a zlepší zdravie
2. Zábava otužovať v skupine - endorfíny - hudba - beh na rozohriatie
3. Ideálne začínať teraz, keď je prijateľná teplota a telo si postupne zvyká
4. Otužovanie je náročné na srdce a je ideálne s ním začať pred 40tkou

Zdravotné benefity vidí každý z nás. Sme zdravší, odolnejší a mám pocit, že to pomáha aj na lepšiu telesnú kondíciu a postavu.
Ak máte záujem, prihláste sa do eventu kliknutím na "zúčastním sa" :)

okt
06

Rýchle Rande Párty - Október

 1.   Rýchle-Rande
 2.   Public
 1.   6th okt, 2018
Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až 50 nezadaných opačného pohlavia za jediný večer. Všetky výhody rýchleho rande a malej žúrky LáskaTu v... Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne.
Jednoducho spoznáte až 50 nezadaných opačného pohlavia za jediný večer.
Všetky výhody rýchleho rande a malej žúrky LáskaTu v jednom.
Vhodné pre introvertov aj extrovertov.
 1.   4
 2.   Rázusovo nábrež...
sep
14

Slovenský Raj Spolu

 1.   Turistika spolu
 2.   Skupinová udalosť
 1.   14th sep, 2018
Caute, takže kto ide s nami do Raja? Teda iba do toho Slovenského Raja. Musím sa priznať, že som pocestoval všeličo, len nie náš východ. A je najvyšší čas. Plán je ísť piatok doobeda z BA a vrátiť ... Caute,

takže kto ide s nami do Raja? Teda iba do toho Slovenského Raja. Musím sa priznať, že som pocestoval všeličo, len nie náš východ. A je najvyšší čas. Plán je ísť piatok doobeda z BA a vrátiť sa v Nedelu. Dopravu, ubytko a trasu doriešime podľa ľudí čo sa prihlásia.

A len pripomeniem, že táto akcia je dobrovoľná/bezplatná. Každý si samozrejme hradí svoje výdavky pripadne share na dopravu/ubytko.

Uvažuje sa aj o jednoduchej Ferrate - no to podľa dohody

Zatial ide Pali, Lucia, Paťo, Peťa a Saša z Petrohradu :)


sep
07

Bešamel na Wejku

 1.   Žúrka LáskaTu
 2.   Public
 1.   7th sep, 2018
Zvýhodnená cena vstupeniek už len do nedele 02/09 24:00
 1.   2
 2.   Cesta na Senec,...
aug
11

Rýchle Rande Párty - August

 1.   Rýchle-Rande
 2.   Public
 1.   11th aug, 2018
Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až 50 nezadaných opačného pohlavia za jediný večer. Všetky výhody rýchleho rande a malej žúrky LáskaTu v jed... Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až 50 nezadaných opačného pohlavia za jediný večer. Všetky výhody rýchleho rande a malej žúrky LáskaTu v jednom. Vhodné pre introvertov aj extrovertov.
 1.   5
 2.   Rázusovo nábrež...
jún
23

Turistika na Omšenskú Babu

 1.   Turistika spolu
 2.   Public
 1.   23rd jún, 2018
Po rozhovore s Palim som sa ponúkol ako sprievodca na sobotnú turistiku počas Letnej Žúrky v Tepliciach. (doplňujem Letná Žúrka sa presunula na Jún 2019 - no kto má záujem o turistiku, nech sa hlási) ... Po rozhovore s Palim som sa ponúkol ako sprievodca na sobotnú turistiku počas Letnej Žúrky v Tepliciach. (doplňujem Letná Žúrka sa presunula na Jún 2019 - no kto má záujem o turistiku, nech sa hlási)
Dostal som jeho požehnanie takže Vás pozývam na výlet po okolí Trenčianskych Teplíc ktorý zastrešujem s
mojimi znalosťami terénu a okolia.

Pochádzam z okolia Teplíc takže som si pre Vás pripravil vyhliadkovú trasu cez Kamenné Vráta nad Teplicami,
spravíme si dve vyhliadkové odbočky od trasy a nakoniec si dáme Omšenskú Babu odkiaľ je široký výhľad
na obec Omšenie a masív Baske ktorý patrí pod Strážovské vrchy. Kto má zrkadlovku určite nech si ju pribalí.

Ako je už napísané v popise, stretneme sa v sobotu ráno o 10:00 pred Kursalónom v Tepliciach odkiaľ sa vydáme
na trasu o 10:15. Časové trvanie trasy je asi na 5 hodín takže si pribaľte dostatok tekutín a niečo na zahryznutie.
Povinnou výbavou by samozrejme mala byť aj dezinfekcia na prípadne ošetrenie odrenín v teréne. V slovenčine
tiež známa ako ploskačka :). Po návrate z turistiky samozrejme nekončíme a skočíme si na zaslúžené pivko a
niečo dobré pod zub do niektoreho z priľahlých pohostinstiev.

Z ostatnímy ne-turistami sa vidím v piatok na priemetaní v parku, v sobotu večer na Žabe a ak budem vládať
tak aj v nedeľu ráno na raňajkách v tráve. Prípadne otázky prosím smerujte do diskusie pod udalosť.

Juraj
 1.   3
 2.   17. novembra 31...
jún
04

Chromozóm XX - s LáskaTu

 1.   Kultúra spolu
 2.   Public
 1.   4th jún, 2018
Poď na kabaret s LáskaTu tímom :). Bude nás veľa. Pozvanie priamo od Števa. Vstupenky tu: https://redcatcabaret.interticket.sk/event/sheet/chromozom-xx-D77C743C31B54AA9B980AD6940C41186#1170 (p.s. ... Poď na kabaret s LáskaTu tímom :). Bude nás veľa. Pozvanie priamo od Števa.

Vstupenky tu: https://redcatcabaret.interticket.sk/event/sheet/chromozom-xx-D77C743C31B54AA9B980AD6940C41186#1170
(p.s. napis nam spravu ked ides - nech dohodneme spolocne sedenie)

vstupné 15 eur
COMEDY NIGHT: CHROMOZÓM XX

Komédia o významných Slovenkách.

Koľko výrazných ženských osobností z našej slovenskej histórie poznáte? Red Cat Cabaret zaujímajú témy a otázky, ktoré nie sú v spoločenských diskusiách bežné. V kabaretnej komédii CHROMOZÓM XX uvidíte na javisku hrdinky, ktoré boli na svoju dobu veľmi odvážne, slobodomyseľné, a ovplyvnili slovenskú spoločnosť a dejiny.

Účinkujú: Mirka Partlová, Štefan Martinovič, Martin Šenc, Miss TiQ
 1.   1
 2.   Obchodná 549/17...
máj
26

Párty LáskaTu

 1.   Rýchle-Rande
 2.   Public
 1.   26th máj, 2018
Vstupenky na doubledecker rande s afterpárty sa vypredali raketovou rýchlosťou. Pre všetkých vás, ktorí ste to nestihli, máme plán B! Lístky na afterku! Na nej spoznáte všetkých účastníkov a účastn... Vstupenky na doubledecker rande s afterpárty sa vypredali raketovou rýchlosťou. Pre všetkých vás, ktorí ste to nestihli, máme plán B! Lístky na afterku!

Na nej spoznáte všetkých účastníkov a účastníčky z randenia, budete mať šancu spoločne pokecať, popiť i prípadne potancovať na bare. Pre nich zas budete novou krvou a príjemným osvieženim.

Pozor, počet lístkov je limitovaný! Predaj spúšťame teraz.

Vidime sa v Sobotu 26.5. na vlnách Dunaja
Pre koho je párty určená?

Pre nezadaných ľudí, ktorí sú pripravení, aby do ich života vstúpil nový partner. V dnešnej uponáhľanej dobe nemáme dostatok príležitostí na zoznamovanie. Na párty spoznáte množstvo zaujímavých ľudí osobne a rýchlo. Nič nenahradí osobnú komunkáciu z očí do očí.

Kapacita: 30 (15 žien/15 mužov pozn. keď sa pripojíte, už bude na párty 70 ľudí)

Čas : Sobota, 26.5 od 22:00 do 03:00
(POZOR: Príchod najskôr 22:00)

Miesto: Botel Grácia, Bratislava, Rázusovo nábrežie
(loď zo strany od mesta, oproti hotelu Devín)

Čo je v cene?

Párty s DJom
Spoznávacia hra (tajná :)
Welcome drink
Organizácia eventu na romantickej lodi v centre BA
*Spoznáte až 50 nezadaných opačného pohlavia
Čo NIE je v cene?

Rýchle rande od LáskaTu
Pozor: Vstupenky sa NEBUDÚ dať zakúpiť na mieste a ich počet je limitovaný na 30.Julo, 40 rokov

"Moja skúsenosť s online zoznamovaním je zhruba takáto - všeeeetko táááák dllllllho trváááá. Na žúrke som sa zúčastnil "rýchleho rande". Za 20 minút som sa stretol s 5 dievčencami - jedna lepšia ako druhá. ;-) Odporúčam, vyskúšate."Referencie
Treba sa špeciálne pripraviť?

Nemusíte robiť nič špeciálne. Príďte v dobrej nálade a oblečený v čom sa dobre cítite - odporúčame casual dress code (radi poradime [email protected]). Ako jediný v oblasti profesionálneho zoznamovania Vám poskytujeme stylingové poradenstvo pred prípravami na naše akcie. Ak Vás naša ponuka zaujíma, kontaktujte ohľadom vytvorenia Vášho personalizovaného outfitu našu stylistku Simonu Domonkošovú 0903395395, [email protected]Rýchle Rande LáskaTu


*počet účastnikov závisi od počtu prihlásených mužov a žien na párty. Aktuálny počet je 70 nezadaných :).

** Vstupenky bohužial nie sú vratné, no sú prenosné na iného účastnika rovnakého pohlavia.Viac info:

www.laskatu.sk
Sociálna Sieť Nezadaných

www.facebook.com/laskatuateraz

otázky [email protected] alebo +421 903 943 989

 1.   2
 2.   Rázusovo nábrež...
aug
04

Rýchle rande LáskaTu - Bojnice

 1.   Rýchle-Rande
 2.   Public
 1.   4th aug, 2018
RÝCHLE RANDE LÁSKATU PRVÝ KRÁT V BOJNICIACH LáskaTu organizuje prvé Rýchle Rande v Bojniciach. Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až *15 nezada... RÝCHLE RANDE LÁSKATU PRVÝ KRÁT V BOJNICIACH LáskaTu organizuje prvé Rýchle Rande v Bojniciach. Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až *15 nezadaných opačného pohlavia za jediný večer. Vhodné pre introvertov aj extrovertov.

Vekové ohaničenie muži : 25-50 rokov
Vekové ohaničenie ženy : 22-43 rokov

Čas: 04/08/2018 od 18:00 do 02:00

(POZOR: Dôležité je prísť už 17:45)
 1.   3
 2.   972 01 Bojnice,...
máj
16

SNP vegetí aj predletných horúčavách:)

 1.   Kultúra spolu
 2.   Public
 1.   16th máj, 2018
Ahojte, presne podľa avíza, Spolok Neambicióznej Pohody sa opäť stretáva najbližšiu stredu, 16.5. o 19:00 a vrátime sa na želanie one and only Majky do Ružinovskej Klubovne. Teším sa na kohokoľvek... Ahojte,
presne podľa avíza, Spolok Neambicióznej Pohody sa opäť stretáva najbližšiu stredu, 16.5. o 19:00 a vrátime sa na želanie one and only Majky do Ružinovskej Klubovne.

Teším sa na kohokoľvek, kto sa dokáže konsolidovať a prísť:)

 1.   2
 2.   Herlianska 129/...
jún
09

Havajská Singles Žúrka

 1.   Rýchle-Rande
 2.   Public
 1.   9th jún, 2018
Havajská Singles Žúrka - Plná slnka i mesačného svitu, parádnej hudby, veselých ľudí,zoznamovania a spoznávania, tanca a zábavy. Čo si budeme hovoriť , žiadne mierne pásmo, kosa je tu 8 mesiacov v r... Havajská Singles Žúrka - Plná slnka i mesačného svitu, parádnej hudby, veselých ľudí,zoznamovania a spoznávania, tanca a zábavy.
Čo si budeme hovoriť , žiadne mierne pásmo, kosa je tu 8 mesiacov v roku. Treba osláviť leto na plné obrátky. Havajská noc na Wake lake je príležitosť jak sa patrí!
 1.   12
 2.   Cesta na Senec,...
máj
31

Príťažlivá s LáskaTu

 1.   Rýchle-Rande
 2.   Public
 1.   31st máj, 2018
Ako pôsobiť a byť sebavedomá a príťažlivá pre seba a okolie? Rady ako vyzerať, cítiť sa aj pôsobiť zvodne, sebavedomo a otvorene pre úspešné nájdenie nového vzťahu a jeho udržanie.
 1.   2
 2.   Račianska 1575/...
V minulosti nebola vytvorená žiadna udalosť.
Unable to load tooltip content.