LáskaTu
Klub

Spájame ľudí
pre seba stvorených

Registrácia je bezplatná.
Pre členstvo v klube vyplň interaktívne video nižšie. Akceptujeme len kompletné registrácie s vašim videom a profilom.

Spúšťame LáskaTu Klub

Správny výber partnera je jedna z najdôležitejších vecí v živote. My pre teba vyberáme kandidátov a kandidátky osobne. Zo starostlivo zostavenej databázy ľudí, ktorí zdieľajú podobné hodnoty a svetonázor.  

Ľudí, ktorí veria, že plnohodnotný vzťah je taký, kde sa obaja partneri rešpektujú a podporujú navzájom. Ak to vnímaš podobne, s radosťou ti pomôžeme nájsť tvoje vzťahové šťastie. 

LáskaTu klub je selektívny produkt, ktorý celé hľadanie spravil osobným, sprehladnil ho, a zefektívnil. Keď sa staneš členom,  čaká ťa konzultácia s matchmakerkou. Následne sedenie so vzťahovým  psychológom. 

Bonusové zoznamovacie akcie a randenie s ľudmi, ktorí sú tvojmu srdcu i intelektu blízki. 

Stačí mať chuť a začať. Hoc už dnes. 

Ako sa stanem členom klubu?

thumb-klub-video.jpg

1.
Tvoj profil s videopozdravom

Klubový profil

cez appku nahráš videopozdrav a potom vyplníš osobnostný dotazník. Možno sa ti to bude zdať na úvod veľa, ale veľmi nám záleží na tom, aby naše „výberové konanie na tvojho životného partnera“ bolo kvalitne spravené, chceme ťa spoznať čo najviac. .

2.
Vyberáme členov klubu

Vyberáme členov

Každý z profilov budeme prechádzať a matchovať. Ak zistíme, že pre teba máme potenciálne zhody, budeme ťa informovať a brány klubu sa ti otvoria. Ak nie, informujeme ťa taktiež. Ak budeš chcieť vysvetlíme prečo, upozorníme na možné prekážky nájsť zhodu a poradíme čo ďalej.

3.
Vitaj v klube kde randíš na mieru

Vitaj v klube!

Rozhodneš sa či budeš využívať členstvo LáskaTu Klub alebo prémiové členstvo Láskatu Match Klub. V klube bude tvoja šanca zoznámiť sa o mnoho vyššia a zároveň sa nebudeš rozprávať s hocikým „z ulice“, ale iba zo starostlivo vybranou skupinou ľudí.

Cenník členstva

LáskaTu Klub

 • Členov vyberá MATCHMAKERKA
 • 6x Rande na mieru
 • 2x Klubové akcie
 • Telefonická e emailová podpora
 • 10% zľava na podujatia LáskaTu
174 € *

LáskaTu Match Klub

 • Členov vyberá MATCHMAKERKA
 • Stretnutie s MATCHMAKERKOU
 • 10x Rande na mieru
 • 3x Klubové akcie
 • 1h So vzťahovým psychológom
 • 2x Online Speed Dating
 • Telefonická e emailová podpora
 • 20% zľava na podujatia LáskaTu
294 € *

Registrácia do klubu je bezplatná a k ničomu ťa nezaväzuje. Členov klubu si vyberáme tak, aby sme mohli v rámci klubu mať čo najviac kvalitných zhôd. Len keď pre teba nájdeme dostatok zhôd, budeme ťa kontaktovať s ponukou členstva.

* 30% uvádzacia zľava pre nových členov klubu. Akcia platí len pre registrácie do 31.1.2022. 

** Počet rande na mieru a klubových akcií je uvedený za celé obdobie platnosti členstva t.j. minimálne 6 mesiacov.

Otázky a odpovede

Ako sa dostanem do klubu?
- Vyplníš interaktívnú registráciu vyššie. Náhraš sa nám na video cez mobil prípadne laptop, aby sme mali o tebe  a tvojich partneroch-partnerkách lepšiu predstavu.

Prečo sa mám nahrávať na video?
- Do klubu vyberáme len členov, ktorých vieme aj reálne zoznámiť. Textové profily a fotky su zavádzajuce. Z videa spoznáme nielen tvoj výzor ale aj prejav, hlas, preferencie a tvoju energiu. Sme prvá platforma na Slovensku, ktorá umožňuje také presné a cielené zoznamovanie.

Ako nahrám čo najlepšie video?
- Video odporúčame nahrávať za dobrého osvetlenia a bez rušivých zvukov z okolia. Rovnako odporúčame rýchle pripojenie na internet - najlepšie cez wifi alebo kábel. Najlepšie zábery sú bežne z kvalitného smartfónu, no pri dobrom osvetlení sa dá spraviť kvalitné video aj na laptope. Na videu stačí byť sám sebou, jasne artikulovať a odpovedať v krátkosti na otázky. Pred odoslaním videa si ho môžeš skontrolovať. Ak sa ti nezdá, môžeš ho prerobiť nanovo.  

Kedy treba platiť?
- Registrácia do klubu je bezplatná. Po registrácií ti dáme vedieť, či ťa berieme do klubu. Hneď ako ti nájdeme dostatok partnerov/partneriek, budeme ťa kontaktovať ohľadom možnosti plateného členstva.

 Dokedy sa mi ozvete ohľadom členstva v klube?
- Snažíme sa odpovedať do 5-10 pracovných dní, v závislosti na aktuálnom množstve čakajúcich na členstvo v klubu. Naša matchmakerka ťa bude kontaktovať emailom alebo telefonicky.

LáskaTu klub je nová služba, máte pre mňa dostatok partnerov?
- Každý projekt niekde začína a prvým členom ponúkame výhody priaznivejšej ceny. Výhoda je, že neplatíš nič až pokiaľ ti nenájdeme partnerov/partnerky. Keď nájdeme dostatok zhôd, budeme ťa telefonicky kontaktovať. Plné spustenie klubu predpokladáme na máj 2022.

Spravil som chybu vo videu/profile a chcem to zmeniť
- Naša matchmakerka ťa bude kontaktovať ohľadom členstva v klube. Zároveň ti vysvetlí ako spraviť prípadné zmeny. 

 

Ako funguje klub?

 1. Náš klub funguje v dvoch úrovniach, avšak začiatok je vždy rovnaký. Ak sa rozhodneš byť súčasťou LáskaTu klubu, je ďalej len na tebe do akej miery budeš chcieť využívať možnosti, ktoré ponúka. Na úvod ťa poprosíme natočiť krátky videopozdrav a nahrať ho prostredníctvom našej aplikácie do databázy. Keďže nám nadovšetko  záleží na tom, aby naše „výberové konanie na tvojho životného partnera“ bolo kvalitne spravené, chceme ťa spoznať aj cez tvoj prejav a osobný štýl. Videopozdrav by mal trvať približne 2 minúty a mal/a by si nám v ňom zodpovedať na 2 otázky: 1) Pár viet o sebe - kto si, čo rad/a robíš, v čom sa cítiš doma (či už sú to koníčky, priatelia, prostredie, práca či niečo úplne iné)  2) Aký by mal byť tvoj partner/ partnerka. Ktoré kvality na ňom/nej hľadáš. Kto je pre Teba človek, vedľa ktorého chceš večer zaspávať a ráno sa zobúdzať? Všetky bližšie a potrebné informácie ako na to, dostaneš vopred po prihlásení, tak nemusíš mať strach, že by si si nevedel/a rady. Veríme, že táto úloha pre teba bude zaujímavou formou ako sa prezentovať. Prosím daj si na tvorbe videa záležať, pretože ho chceme použiť aj ako vizitku pre tvojho potencionálneho partnera/partnerku. Video odporúčame nahrávať cez mobil za dobrého osvetlenia a v tichom (najlepšie domácom) prostredí. Pred odoslaním videa si ho môžeš prehrať a v prípade, že to bude treba, môžeš si ho prerobiť a odoslať až keď bude na 100% podľa tvojich predstáv. 

 2. V druhom kroku budeš vypĺňať osobnostný dotazník, cez ktorý budeme mať príležitosť bližšie ťa spoznať a zistiť tvoje očakávania. Možno si povieš, že niektoré otázky sú dosť „na telo“, no nemaj obavu, všetky informácie zostávajú prísne dôverné. Nikomu ich nesmieme  posúvať. Budú slúžiť výlučne pre naše interné potreby, Spolu s osobnostným dotazníkom nám nahráš tvoje dve aktuálne fotografie – tvár a postava. Týmto krokom sa stane tvoj úvodný profil kompletným a môžeme spustiť samotné „výberové konanie“.

 3. Teraz je rad na nás. Starostlivo si prejdeme všetky údaje, ktoré sme od teba obdržali a porovnáme ich s údajmi, ktoré máme od všetkých ostatných členov. V prípade, že pre teba budeme mať potenciálne vhodných partnerov, dáme ti túto skvelú správu vedieť  a tvoje členstvo  v klube posunieme na vyšší level. Nechceme míňať tvoje peniaze napodaromnicu, preto ak  zistíme, že v našej databáze nie je aktuálne skupina potenciálne vhodných partnerov, dostaneš túto informáciu a kým sa situácia nezmení, do našich ďalších aktivít v rámci klubu ťa zapájať nebudeme. Tvoj profil však budeme starostlivo uchovávať a v prípade pre teba pozitívnych správ ťa obratom informujeme.

 4. Ak sme tvoje členstvo posunuli na vyššiu úroveň, čaká ťa kopec zaujímavých aktivít, ktoré nám pomôžu poodhaliť tvoju osobnosť a posunieme sa vďaka nim zas o kus bližšie k tvojmu zoznámeniu sa. V tomto momente by si sa mal/a rozhodnúť akú formu klubu chceš využívať. Ak zvolíš základné členstvo LÁSKATU KLUB, zabezpečíš si tak pozvánky na akcie iba s ďalšími členmi klubu a možnosť individuálnych rande na mieru. Členov klubu starostlivo vyberáme a dávame si naozaj záležať na tom, aby sme spájali ľudí s podobnými hodnotami a očakávaniami. Môžeš sa tak spoľahnúť, že vďaka svojmu členstvu bude tvoja šanca zoznámiť sa omnoho vyššia a zároveň sa nebudeš rozprávať s hocikým „z ulice“. Budeme teda organizovať rôzne podujatia ako napríklad dobre známe Rýchle rande, len s vybranou a uzavretou skupinou ľudí.

 5. V prípade, že budeš chcieť ešte o čosi viac, máme pre teba pripravenú prémiovú úroveň klubu LÁSKATU MATCH KLUB. Prémiových členov čakajú osobné konzultácie a vďaka nim aj následný matchmaking. Matching nie je len hľadanie a párovanie. Ide o komplexný proces, kde je dôležité spoznať ťa do hĺbky, nie len tvoje mentálne a fyzické preferencie. Pozrieme sa na to, čo sa deje v tvojej hlave a srdci. Absolvuješ hodinové individuálne stretnutie s matchmakerkou, ktorá ti pomôže na ceste k vhodnému partnerovi. Veľakrát je rozdiel medzi tým, čo chceme a čo je pre nás naozaj dobré. Stretnutie nám ukáže nielen tvoje preferencie, ale zároveň sa porozprávame napríklad o správnom nastavení očakávaní ako i  najvhodnejšom osobnostnom vyžarovaní, správaní i štýle komunikácie k potenciálnemu partnerovi. Naším cieľom je správny výber a čo najlepšie výsledky. Nie len na tomto stretnutí teda môžeš rátať so 100% úprimnosťou, otvorenosťou a diskrétnosťou.

 6. Následný krok, ktorý nám pomôže v matchmakingu je terapeutické sedenie so vzťahovou psychologičkou. Toto sedenie má pridanú psychologickú hodnotu. Ide o vzťahové poradenstvo. Zistíš v ňom prípadné zádrhely - prečo si vyberáme nesprávnych partnerov/partnerky. Ako sa oslobodiť od tohto  škodlivého vzorca. Čím a ako ho nahradiť. Dostaneš feedback  čo môžu byť veci, ktoré odrádzajú druhé pohlavie od trvalého či rešpektujúceho vzťahu s tebou. V čom popracovať na sebe, prípadne ako vnímať svoju sebahodnotu a byť si vedomá / vedomý svojich silných, pozitívnych  stránok. 

 7. V tomto momente si náš prémiový člen, sme s tebou v intenzívnom kontakte a hľadáme ti ideálnu polovičku. Získaš od nás konkrétne profily potenciálnych partnerov a možnosť individuálne ich spoznať. Budeme pre vás organizovať zoznamovacie party, výlety a rôzne iné akcie, kam budú pozvaní členovia, u ktorých budeme cítiť prepojenie a teda budeme vedieť využiť naše stretnutia na vaše prepojenie. 

0
Shares