LáskaTu - Spoznať, Zabaviť, Zaľúbiť - LáskaTu

O koncepte LáskaTu

laskatu.png

Táto stránka je miestom pre všetkých nezadaných, po láske túžiacich, ale aj bezradne zaľúbených. Robíme všakovaké žúrky kde sa stretávajú nezadaní ľudia podobného zmýšľania, veku a dobrej povahy. Pomáhame hanblivcom nebáť sa prejaviť svoje city, či ľuďom, ktorí si notoricky vyberajú nesprávneho partnera - v psychologickej poradni, ktorá sama o sebe je zoznamkou, kde všetci zúčastnení sú nezadaní. Vymýšľame originálne, romantické a vtipné spôsoby ako vyvolenej bytosti vyjaviť čo na srdci nosíte a pomáhame ich zrealizovať. Vyznanie lásky na aké sa spomína celý život a pri rodinnom kozube sa rozpráva vnúčatám. Ste už ďalej, chcete ju požiadať o ruku, ale tak.. inak? Vymýšľame aj organizujeme uletené pytačky a nikomu nepovieme, že sme v tom mali prsty my :) A keď príde čas svadby...aj o to sa postaráme-robíme ich netradičné, s príbehom, šité na mieru podľa osobnosti mladomanželov a spolupráce rodiny či najbližších priateľov, takže do posledného okamihu to pre nevestu a ženícha ostáva prekvapením. Ešte vám to aj profi a s nápadom všetko nafilmujeme aj pofotíme a vám odovzdáme.

Tím LáskaTu

Služby LáskaTu

Žúrky LáskaTu

Žúrky LáskaTu

Organizujeme veľké žúrky pre nezadaných. Žúrky sú plné hudby, tanca, zoznamovacích aktivít a prekvapení. Na žúrkach a môže zúčastniť ktokoľvek vo veku 18 až 100 rokov.

0
Nezadaných bolo na žúrkach

Speed-Dating

Speed-Dating

V doslovnom preklade ide o "rýchle rande".  Vďaka speed-datingu LáskaTu spoznáte množstvo zaujímavých ľudí osobne a rýchlo. Nič nenahradí osobnú komunkáciu z očí do očí.

0
Nezadaných na Rýchlom Rande LáskaTU

Matchmaking

Matchmaking

Spájanie a párovanie na mieru. Na základe všetkého možného osobnosti, charakterovo, typovo, podľa vašich záujmov, smerovaní ale i geografických preferencií.


0
Ľudí na matchmakingu

Tím LáskaTu

My Vás zaľúbime

Diana a Erika sú od útleho detstva kamarátky a spriaznené duše. Srdcom kupliarky, cestovateľky a experimentátorky. Spájanie ľudí je pre nich potešením, ktoré robia s vášnou a odhodlaním. Lenka sa k nim pridala len nedávno, hoci s Dianou sa tiež pozná a pracuje už hádam aj 7 rokov. Veríme, že priamy kontakt z očí do oči a vôňa človečiny z nosa do nosa sa nedá nahradiť žiadnou virtuálnou realitou. Baví nás vytvárať pozitívnu atmosféru a priestor pre osobné stretnutia, ktoré môžu obohatiť životy iných ľudí a tým aj naše vlastné :) Príďte, zažite, pochopíte :D

Diana
DianaŽúrky, PR, Marketing
Všetky nápady sú jej a len jej. Amen. Ozaj a ani nech vás ženy nenapadne sa jej dojsť sťažovať, že vás žiadny muž na párty neoslovil. U nej nepochodíte. Ona sa vás hneď zvoleja spýta, že koľkých mužov ste oslovili vy. Takže tak.
Erika
ErikaPsychológ, Matchmaking, Žúrky
Expertka na vzťahy a párové aktivity. Bútľavá vŕba, ktorá vám povie, aby ste došli na našu párty aj keď sa cítite odmietaný, nešťastný, na vozíčku, alebo inak orientovaný.
Pali
PaliWeb, Marketing, Event Manažment
Reprezentuje mužský pohľad na vec. Rieši všetko ohľadom webu, facebooku a ITčkarstva. Tri Láskopriadky ho inšpirujú k riešeniam ako Vás najlepšie spájať. Pridal sa šťastnou náhodou, keď bol ulovený Erikou ako ďalší singláč na žúr.
Katka
KatkaObchod, Partneri, Marketing
Obchoďáčka a špecialistka na komunikáciu s partnermi a médiami. Vďaka jej úsiliu máme skvelé žúrky. Zabezpečí hudbu, zábavu, darčeky v tombole a chuťovečky na stole.

NEZMEŠKAJTE ĎALŠIU ŽÚRKU!

Prihlásením do newslettra LáskaTu získate prehľad o pripravovaných akciách a zľavách pre členov ako prví. 
Budeme posielať len dôležité a relevantné informácie.

Chceme Vás totiž zaľúbiť <3 :).

SĽUBUJEME - žiaden SPAM.