LáskaTu - Spoznať, Zabaviť, Zaľúbiť - LáskaTu

O koncepte LáskaTu

laskatu.png

Táto stránka je miestom pre všetkých nezadaných, po láske túžiacich, ale aj bezradne zaľúbených. Robíme všakovaké žúrky kde sa stretávajú nezadaní ľudia podobného zmýšľania, veku a dobrej povahy. Pomáhame hanblivcom nebáť sa prejaviť svoje city, či ľuďom, ktorí si notoricky vyberajú nesprávneho partnera - v psychologickej poradni, ktorá sama o sebe je zoznamkou, kde všetci zúčastnení sú nezadaní. Vymýšľame originálne, romantické a vtipné spôsoby ako vyvolenej bytosti vyjaviť čo na srdci nosíte a pomáhame ich zrealizovať. Vyznanie lásky na aké sa spomína celý život a pri rodinnom kozube sa rozpráva vnúčatám. Ste už ďalej, chcete ju požiadať o ruku, ale tak.. inak? Vymýšľame aj organizujeme uletené pytačky a nikomu nepovieme, že sme v tom mali prsty my :) A keď príde čas svadby...aj o to sa postaráme-robíme ich netradičné, s príbehom, šité na mieru podľa osobnosti mladomanželov a spolupráce rodiny či najbližších priateľov, takže do posledného okamihu to pre nevestu a ženícha ostáva prekvapením. Ešte vám to aj profi a s nápadom všetko nafilmujeme aj pofotíme a vám odovzdáme.

Tím LáskaTu

Služby LáskaTu

Žúrky LáskaTu

Žúrky LáskaTu

Organizujeme veľké žúrky pre nezadaných. Žúrky sú plné hudby, tanca, zoznamovacích aktivít a prekvapení. Na žúrkach a môže zúčastniť ktokoľvek vo veku 18 až 100 rokov.

0
Nezadaných bolo na žúrkach

Speed-Dating

Speed-Dating

V doslovnom preklade ide o "rýchle rande".  Vďaka speed-datingu LáskaTu spoznáte množstvo zaujímavých ľudí osobne a rýchlo. Nič nenahradí osobnú komunkáciu z očí do očí.

0
Nezadaných na Rýchlom Rande LáskaTU

Matchmaking

Matchmaking

Spájanie a párovanie na mieru. Na základe všetkého možného osobnosti, charakterovo, typovo, podľa vašich záujmov, smerovaní ale i geografických preferencií.


0
Ľudí na matchmakingu

Tím LáskaTu

My Vás zaľúbime

Diana a Erika sú od útleho detstva kamarátky a spriaznené duše. Srdcom kupliarky, cestovateľky a experimentátorky. Spájanie ľudí je pre nich potešením, ktoré robia s vášnou a odhodlaním. Lenka sa k nim pridala len nedávno, hoci s Dianou sa tiež pozná a pracuje už hádam aj 7 rokov. Veríme, že priamy kontakt z očí do oči a vôňa človečiny z nosa do nosa sa nedá nahradiť žiadnou virtuálnou realitou. Baví nás vytvárať pozitívnu atmosféru a priestor pre osobné stretnutia, ktoré môžu obohatiť životy iných ľudí a tým aj naše vlastné :) Príďte, zažite, pochopíte :D

Diana
DianaŽúrky, PR, Marketing
Všetky nápady sú jej a len jej. Amen. Ozaj a ani nech vás ženy nenapadne sa jej dojsť sťažovať, že vás žiadny muž na párty neoslovil. U nej nepochodíte. Ona sa vás hneď zvoleja spýta, že koľkých mužov ste oslovili vy. Takže tak.
Erika
ErikaPsychológ, Matchmaking, Žúrky
Expertka na vzťahy a párové aktivity. Bútľavá vŕba, ktorá vám povie, aby ste došli na našu párty aj keď sa cítite odmietaný, nešťastný, na vozíčku, alebo inak orientovaný.
Katka
KatkaObchod, Partneri, Marketing
Obchoďáčka a špecialistka na komunikáciu s partnermi a médiami. Vďaka jej úsiliu máme skvelé žúrky. Zabezpečí hudbu, zábavu, darčeky v tombole a chuťovečky na stole.
Pali
PaliWeb, Marketing, Event Manažment
Reprezentuje mužský pohľad na vec. Rieši všetko ohľadom webu, facebooku a ITčkarstva. Tri Láskopriadky ho inšpirujú k riešeniam ako Vás najlepšie spájať. Pridal sa šťastnou náhodou, keď bol ulovený Erikou ako ďalší singláč na žúr.

NEZMEŠKAJTE ĎALŠIU ŽÚRKU!

Prihlásením do newslettra LáskaTu získate prehľad o pripravovaných akciách a zľavách pre členov ako prví. 
Budeme posielať len dôležité a relevantné informácie.

Chceme Vás totiž zaľúbiť <3 :).

SĽUBUJEME - žiaden SPAM.