REGISTRUJTE SA NA
MATCHMAKING S ERIKOU!

Údaje, ktoré poskytnete pri registrácií na matchmaking sú určené pre hľadanie vhodného partnera/ky.
K údajom pristupuje výhradne náš psychológ, terapeut Erika Čisáriková, ktorá vám odpovie.
Vieme, že ide o citlivé údaje. Vaše súkromie berieme vážne.

 

Čo je to ten matchmaking?

Vytvárame databázu kde sa postupne zbiera zaujímavá výberovka ľudí, aby sme mali koho spájať a párovať na mieru. Na základe všetkého možného osobnosti, charakterovo, typovo, podľa vašich záujmov, smerovaní ale i geografických preferencií.

Je to vlastne terapeutické stretnutie, terapeutické v zmysle čím úprimnejší a priamočiary bude náš rozhovor, tým jasnejšie pochopím koho hľadáte. Možno spolu prídeme aj na to, prečo to doteraz nevyšlo. Napríklad rôzne vzorce správania, ktoré nás vedú k výberu nesprávneho partnera alebo prečo ostávame vo vzťahoch aj keď nám ubližujú alebo nie sme s nimi spokojní.

Použitie konkrétnych metód si vyberám priamo na sedení podľa individuality človeka. Zatiaľ sa najviac osvedčil rozhovor, ktorým sa mi najprirodzenejšie darí precítiť podstatu človeka a spoznať vás.

V prípade potreby pridávam napríklad štandardizovaný osobnostný dotazník a alebo doplnkové projektívne kresebné metódy.

Rozhovor plus doplnkové metódy môžu trvať v rozmedzí od 1-3 hodín, záleží individuálne od človeka, od ochoty sa otvoriť, rýchlosti vyplnenia dotazníkov a doplnkových metód.

Zdôrazňujem, Vaše osobne údaje ostávajú iba a výhradne U MŇA! Ako psychológ zaručujem diskrétnosť! Vašim registračným mailom mi dávate súhlas o archivácii vašich údajov a použití iba po vašom písomnom odsúhlasení.

Po elektronickom všeobecnom dotazníku, si dohodneme osobné stretnutie.

Cena za jednu terapeutickú hodinu je 35 eur. V cene je zahrnutá okrem terapeutického sedenia registrácia do databázy LaskaTu, prednostné informácie o aktivitách LaskaTu, zabezpečené miesta na žúrky pre nezadaných.

Čo sa deje po osobnom stretnutí?

Čaká ma spracovanie všetkých informácii premýšľania a prepájania na základe údajov získaných od vás a o vás.

Posledný krok je už samotná ponuka na stretnutie potenciálnych partnerov z databázy, či už s našou pomocou (v prípade záujmu s našou prítomnosťou na obede, koncerte, nejakej spoločenskej akcii ) alebo len vy dvaja bez nás. Závisí od vašich preferencií. Konkrétne podmienky sa dohadujú individuálne.

Príbeh úspešneho matchmakingu

V tomto príbehu Erika hovorila o Nikol a Borisovi. Keďže už nie sú nezadaní, tak tu prikladám ich komentár z Facebooku:
"Erikine slová môžem len potvrdiť  a pridávam ako dôkaz našu foto z tretieho spoločného výletu. ĎAKUJEME Eri, že si nám pomohla, aby sme sa našli! , Boris a Nikol"

Celý článok