Veľká noc s
Pivnicou Radošina

Vychutnajte si Veľkú noc s vínkami od Pivnica Radošina

6 kvalitných vín v hodnote 62€ s DPH

Teraz len za49€ vrátane dopravy

LáskaTu pripravila akciu v spolupráci s partnerom Pivnica Radošina

Pripite si na zdravie so svojimi najbližšími. Využite túto jedinečnú možnosť so zvýhodnenou cenou vína a dopravou zadarmo.

Image

Sekt Radošina Cuvée, brut, 2015 - Je sekt vyrobený klasickou metódou spojením dvoch odrôd Pinot blanc a Veltlínske zelené. Desaťmesačné vyzrievanie dodalo sektu kvasinkovo-biskvitový buket, ktorý sa prelína s ovocno-citrusovou sviežosťou.

 

Radošinský Klevner, neskorý zber, suché 2017 - Víno, ktoré sa podľa legendy podávalo na svadbe britskej kráľovnej Alžbety II. je vyrobené z dominantnej a tradičnej radošinskej odrody Rulandské šedé (Pinot gris). Jemná ovocno-korenistá vôňa a jedinečná chuť vína Vás vtiahne do svojho kráľovského príbehu.

Sauvignon blanc, výber z hrozna, suché 2017 - Nezameniteľná intenzívna vôňa vinohradníckych broskýň a kvetu čiernej bazy harmonicky postupne prechádza do plnej šťavnatej nasladlo-kyselkavej korenistej chute.

 

Tramín červený, výber z hrozna, polosladké, 2018 - Hneď na prvý pohľad Vás osloví zlatožltá farba vína, ktorá je spojená s vôňou ruží a medového plástu. Po vôni sa Vám v ústach rozplynie chuť sušených marhúľ, lúčneho medu a sladkého hrozna.

 

Dunaj, výber z hrozna, suché 2017 - Jedinečný pohľad na sýtu červeno-bordovú farbu Dunaja dotvára vôňa kôstkového ovocia a plodov čiernej bazy.

 

 

Červený Klevner, výber z hrozna, suché 2017 - Dominantný podiel odrody Pinot noir dodáva vínu rubínovú farbu a vôňu kôstkového ovocia. Vyzrievanie v drevených sudoch sa postaralo o plnosť a jemnú čokoládovo-tanínovú dochuť.