Singles
pártY
Láskatu 

Randi s nami vo veľkom viac ako 6000 singlesrandilo s nami

Rozbehli sme singles parties na Slovensku

Začalo to nevinnne ako kamarátska žúrka, na ktorú prišlo 400 kamošov!
Dnes organizujeme pravidelné akcie pre tisíce hostí ročne.
Si na správnom mieste. Randi s LáskaTu.   

NAJBLIŽŠIA AKCIA

The Great Gatsby Singles Párty

Singles Akcia 2024
LÁSKATU vás pozýva na vynovenú Singles Párty!

Milí naši, 

dočkali ste sa a opäť prichádzame s vašou obľúbenou akciou!
S radosťou vás pozývame na Valentínsku Singles Párty v Bratislave ?. 
Postupne vám budeme predstavovať program.

Zatiaľ len povieme,  že sa môžete tešiť na hotový "festival" randenia.
Pridajte váš email, nech stihnete earlybird vstupenky a máte ako prvá/ý novinky o podujatí.

Viac o akcii

MINULÉ AKCIE

Beach Párty LáskaTu

14/08/2020 Beach Párty LáskaTu

Veľká Letná Singles Párty! Exotický Zanzibar, divoké rytmy plné slnka s atmosférou hviezdnej noci.

DJ Elier z ďalekej Kuby a náš klubový DJ Samurai, Zlaté piesky v svite luny a Rýchle rande na pláži.

Tancujúce siluety a voda tak akurát na nočné kupanie.

Presne 14.8. s welcome drinkom v ruke, príď sa unášať na vlnách prázdnin a spoznávať nepoznané.

LáskaTu a všade navôkol

Viac o akcií
This image for Image Layouts addon

7/12/2019 Vianočná Gatsby Žúrka

Pomáda vo vlasoch, divoký swing bublajúci v žilách, elegancia, jazz , ľahkosť bytia, pocit nesmrteľnosti. Je to tak, bude Great Gatsby vianočná párty! Cestujte s nami v čase, odetí v kostýmoch 20tych rokov, nežne zhypnotizovaní rytmami 20 členného orchestra Swingless!! Do toho DJ Caterpillar - electroswingom roztancuje aj poslednú bunku vo vašom tele. Ak neviete ako také dobové divočiny vyzerali, Bswing - taneční lektori všetko ukážu a naučia.

Viac o akcií

SINGLES PÁRTY

Je to veľká oslava single života. Kolujú o nich legendy, zoznámili sa tisíce. Každá žúrka je unikátna, tématická, robená srdcom a s nadšením. Zadaní priatelia len sucho preglgnú a konštatujú "chcem byť single". Čo začalo ako náhodná párty pre kamošov, prerástlo do najväčšej organizovanej singles párty na Slovensku. Štvrťročne organizujú zakladatelia LáskaTu tento úlet. Párty pre vás, našich nových kamošov.   

cinemacity.jpg

AKO TO FUNGUJE?

LáskaTu je komunita ktorá funguje takmer 5 rokov. Neustále sa rozrastáme. Na singles párties k nám chodia zväčša 30tnici, ktorí už majú dosť online zoznamovania a chcú opäť zažiť niečo osobné. 

Ako organizátori sme pár krát počuli, kto na takéto akcie chodí (v zmysle to už len musí byť prípad). Opak je pravdou. Chodia k nam skvelí hostia, ktorí sú momentálne single. Kto nebol? 

Často u nás stretnete ekonómky, právnikov a právničky, umelcov, ITčkarov, herečky, moderátorov, podnikateľov aj akčné ženy.

 

dsc_7130.jpg

PRIEBEH PÁRTY

Každá naša žúrka je jedinečná a tématická. Spoznávanie by malo byť zábavou a to je jedna z hlavných myšlienok LáskaTu. S pomocou známych umelcov vytvárame jedinečné zážitky. Takže kto sa spozná na akcií LáskaTu, má k tomu aj pekný príbeh :). Poďme ale k samotnej akcií. 

Váš zážitok začína dňom zakúpenia vstupenky. Hostí pravidelne informujeme o priebehu a prípravách na akciu. Či už sa jedná o miesto, podmienky akcie, alebo vhodný dresscode, snažíme sa všetko komunikovať dopredu. 

Pri príchode na akciu skontrolujeme vaše vstupenky a vysvetlíme ako bude akcia prebiehať. LáskaTu žúrku si môžete predstaviť ako privátnu párty kde sa bavia individuálny hostia aj skupinky priateľov. Na každej akcií máme doplnkové networkingové aktivity, ktoré vám umožnia spoznať čo najviac z hostí. Všetky aktivity sú dobrovoľné a vždy je o ne veľký záujem.

Bežne networkingové/zoznamovacie aktivity sú:

Rýchle Rande 5 na 5
Rýchle rande naslepo
Skupinové hry vedené moderátorom alebo tanečníkom

Paralelne prebieha zaujímavý program súvisiaci s témo akcie. Vrcholom večera sú hudobné vystúpenia kapiel, stand-upistov, hercov a na správnej párty nesmie chýbať DJ.

Akcia sa nekončí poslednou pesničkou. Na druhý deň posielame výsledky z Rýchleho Rande a tak ešte viac stúpa šanca na ďalšie rande.  

dsc_2686.jpg
dsc_7155.jpg

VIDEÁ

Žúrky pripravujeme s láskou, pozrite si minulé akcie

Singles párty 2019

80s-party.jpg
50-chuti-zeny1.jpg
svatojanska.jpg

Singles párty 2018

dobrocinny2018.jpg
wakelake.jpg
besamel-video.jpg
mdz.jpg

Singles párty 2017

Obľubené momentky z akcíí, ktoré treba zažiť

GALÉRIA RANDENIA

Niečo o nás a vzniku LáskaTu

Náš príbeh

Diana a Erika sú od útleho detstva kamarátky a spriaznené duše. Srdcom kupliarky, cestovateľky a experimentátorky. Spájanie ľudí je pre nich potešením, ktoré robia s vášňou a odhodlaním. Chceli pomôcť single kamošom a tak prvá "hippies" akcia typu "dones kamoša" skončila podnikom praskajúcim vo švíkoch. 400 ľudí sa bavilo a niekoľko z nich je doteraz spolu.  Potom sa pridala Katka, ktorá pomohla s obchodom a našimi partnermi. Pali sa pridal na web a sociálne siete. Spolu tvoria nezastaviteľný tím, ktorý vás chce zaľúbiť :).

Image
Diana
DianaŽúrky, PR, Marketing
Všetky nápady sú jej a len jej. Amen. Ozaj a ani nech vás ženy nenapadne sa jej dojsť sťažovať, že vás žiadny muž na párty neoslovil. U nej nepochodíte.
Pali
PaliWeb, Marketing, Event Manažment
Reprezentuje mužský pohľad na vec. Rieši všetko ohľadom webu, facebooku, eventov a ITčkarstva. Tri Láskopriadky ho inšpirujú k riešeniam ako Vás najlepšie spájať.
Erika
ErikaPsychológ, Matchmaking, Žúrky
Expertka na vzťahy a párové aktivity. Je naša odborníčka na matchmaking - zoznámenie na mieru. A našla nám meno - LáskaTu :).
Katka
KatkaObchod, Partneri, Marketing
Obchoďáčka a špecialistka na komunikáciu s partnermi a médiami. Vďaka jej úsiliu máme skvelé žúrky. Zabezpečí hudbu, zábavu a chuťovky na stole.

Takže čo ďalej?

NEZMEŠKAJ ŽÚRKU!
Nezmeškaj ďalšiu žúrku!
Aktivuj si LáskaTu newsletter 📧
 
(sľubujeme - žiaden SPAM!)
 
Meno (priezvisko netreba)
Váš najlepší email
Muž alebo žena?
Napr. 1982
0
Shares