Jachting LáskaTu

Dovolenka pre pôžitkárov,
večných cestovateľov a dobrodruhov.
Poďme spolu spoznávať, plachtiť, žúrovať a
zbierať nové zážitky.

Vitaj na palube, čaká ťa životná plavbazážitok s priateľmi

Jachting, slnko, párty, gurmánske zážitky, priatelia aj nové známosti :)

LáskaTu Novinka

Zaži jedinečný týždeň v Chorvátsku

Dovolenka nemusí byť len na pláži a pri bazéne. Ak patríš k akčnejším, tak máme niečo pre teba. Zober partiu a ideme spolu za dobrodružstvom. Čaká nás 7 dní zážitkov. Každý deň bude niečim výnimočný. Vyberaná posádka objaví tajné ostrovy, ochutná miestne špeciality a zažije dovolenku svojho života. Navštívime miesta, ktoré sú pre suchozemcov jednoducho nedostupné :).

Vydaj sa s nami za poznaním pôvabov Chorvátska už ďalšie leto. Rezervuj si svoje miesto dnes a začni baliť kufre!

Vôňa mora, vietor vo vlasoch, slnečné lúče dotýkajúce sa Tvojej tváre, vychladený drink v ruke, západ Slnka za nekonečným horizontom, skvelá spoločnosť v rytme letnej hudby. Jedinečná dovolenka, pri ktorej sa nemusíš zamýšlať či máš s kým ísť, jednoducho POĎ tá správna spoločnosť tam už bude na Teba čakať. Plav sa, zabávaj sa a ži jeden týždeň na jachte v spoločnosti nových priateľov.

Objavuj chorvátske pláže netradične z morskej hladiny a staň sa lovcom nových zážitkov.

Tešíme sa na Teba
Tím LáskaTu

1

Zažiješ

7 dňovú plavbu v okolí Chorvátskeho pobrežia, ostrovov a tajných lagún. Navštívime unikátne miesta, nedostupné reštaurácie, vinárne a párty.
2

Užiješ si

Celodenné plavby s prestávkou na plávanie, jógu, beh, HIIT tréning, šnorchlovanie, jazdenie na člne, túru, paddleboards, bajky, kolesá a iné vynálezy.
3

Spoznáš

Až 30 singles. Každá loď musí mať pomer mužov a žien 1:1. Posádku si starostlivo vyberáme. S prístavu vyrážajú 3 lode súčasne.
4

Odnesieš si

Nezabudnuteľné zážitky, nádherné fotky a videá, vône a chute, nové priateľstvá, kapitánske a skiperské zručnosti.

Termíny a ceny

Máj 2019
11/5 - 18/5

Na jachte už bude horúco a more bude príjemne osviežujúce.  Máj lásky čas je práve ten termín, kedy chceme odštartovať toto dobrodružstvo. Pošlite foto z jachty kolegom do práce, iste sa potešia :)

Od €997

Jún 2019 
1/6 - 8/6

Ideálna voľba letnej dovolenky na luxusnej jachte, keď hľadáte všetky výhody letnej sezóny. Voda príjemná, vzduch horúci a v Chorvátsku to už žije.  Toto je neprekonateľný pomer cena/výkon.  

Od €1290

Október 2019
5/10 - 12/10

Chcete si predĺžiť leto a mať dovolenku na luxusnom katamaráne za jedinečnú cenu? Chorvátsko v októbri ponúka vyhriate more,  30 stupňové teploty a istotu, že už nestretnete veľa turistov.

Od €997

Čo je v cene?

1

Miesto na lodi a program

Vyberiete si kajutu. Ideálne s kamarátom/kamarátkou. My sa postaráme o vyladený program.
2

Skipper

Skúsený a vetrom ošľahaný kapitán, ktorý ma skúsenosti. Záruka kvalitnej a bezpečnej plavby.
3

Základne potraviny a voda

Štartovací balíček potravín, pitná voda a uvítací šampus :).
4

Základy plachtenia s možnosťou certifikácie

Naučíte sa základy plachtenia, "parkovania lode", námorné pravidlá, navigáciu. Pre záujemcov možnosť pokračovať s certifikáciou.
5

Poplatky

V cene sú poplatky ako turistická daň, kotvenie, tankovanie PHM.

V cene nie sú zahrnuté náklady na prepravu BA-TROGIR-BA. Dodatočné náklady vzniknú na cestovné poistenie, večere v reštauráciach a bežné nákupy potravín. Primerná cena večere na osobu v Chorvátsku je od 20-50 EUR. Možnosť objednať hostesku - výhoda denného servisu varenia a upratovania na palube.

Najlepšie jachty na Jadrane

Luxusné jachty

Beneteau Oceanis 58

Beneteau Oceanis 58

Kapacita 7 + skipper

Saba 50

Saba 50

Kapacita 11 + skipper

Lagoon 450F 

Lagoon 450F 

Kapacita 9 + skipper

Image

Beneteau Oceanis 58

Lagoon 450F

Saba 50

Kam a kedy?

Plán cesty

Deň 0

Bratislava - Trogir, Marina Baotić

Celá akcia začína už v Bratislave. Až 30 singles nasadne do aút a vyberie sa spolu za dobrodružstvom. Dopravu si organizujeme spolujazdou. Pre náročnejších je možná letecká doprava priamo do Splitu. Cielom cesty je prístav neďaleko krásneho Chorvátskeho prístavneho mesta Trogir. Nalodíme sa a obsadíme si kajuty v jednej z troch luxusných jácht a katamaránov.

 Trogir Jachting LáskaTu

Deň 0

DEŇ 1

Lonely Paradise, Šolta

Po večernej zoznamovačke si prejdeme základné inštrukcie a zdvíhame kotvy :-)! Vyrážame z Marina Baotić, Seget Donji a našim cieľom bude Lonely Paradise na ostrove Šolta. Súkromný raj s krištálovo čistou vodou v krásnom prírodnom zálive Tatinja.

Lonely paradise jachting LáskaTu

Deň 2

Ostrov VIS, Komiža

Po prvej ostrovnej noci pokračujeme na úžasný ostrov VIS a Biševo (Blue Cave), presnejšie do očarujúcej rybárskej dedinky Komiža. Scenérie ako z Talianskeho filmu, úzke uličky, miestny trh, ostrovná cukráreň a exotické vône. Čaká nas aj kúpanie a magická večera.

Ostrov Vis, Komiža - Jachting LáskaTu

Deň 2

Deň 3

Veli Budikovač - Vis

Na malom a takmer neobývanom ostrove si požičiame bicykle a pôjdeme sa túlať. Spoznáme očarujúc scenériu a opustené pláže.


Veli Budikovac - Jachting LáskaTu

Deň 4

Milna, Hvar

Vitajte v Karibiku. Pláže v okolí Hvaru sú neskutočné. Navštívíme Pakleni otoci a preplávame na ostrov plný historie, ostrov Hvar. Prekvapí vás krištálovo čisté more aj v samotnom prístave.  Prehliadka mesta Hvar a na noc sa presunieme na Milnu.


Jachting Milna, Hvar LáskaTu

Deň 4

Deň 5

Ticha, Hvar

Zaplávame si na naj plážach Hvaru, prejdeme zátoku Tiha a navštívime Stari Grad.

Tiha Hvar, LáskaTu Jachting

Deň 6

Zátoka Jorja, ostrov Šolta

Preplavba a šnorchlovanie pri zátoke Jorja na ostrove Šolta. Pekná skalnatá a na Chrovátsko až netradičná krajina. Vysoké skaly pripomínajúce kaňon budú ideálne na zaujímavé fotky. 

Jorja, Jachting LáskaTu

Deň 6

Deň 7

Marina Baotic, Seget Donji

Po týždni zážitkov a parádnom rozlúčkovom obede sa vraciame plný dojmov a nových priateľstiev do prístavu neďaleko Trogiru :)

Marina Baotic, Jachting