Hľadajú sa udalosti vo vašom okolí

Udalosti

aug
04

Rýchle rande LáskaTu - Bojnice

  1.   Rýchle-Rande
  2.   Public
  1.   4th aug, 2018
RÝCHLE RANDE LÁSKATU PRVÝ KRÁT V BOJNICIACH LáskaTu organizuje prvé Rýchle Rande v Bojniciach v Kúpelnej Kaviarničke. Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho... RÝCHLE RANDE LÁSKATU PRVÝ KRÁT V BOJNICIACH LáskaTu organizuje prvé Rýchle Rande v Bojniciach v Kúpelnej Kaviarničke. Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až *15 nezadaných opačného pohlavia za jediný večer. Vhodné pre introvertov aj extrovertov.

Vekové ohaničenie skupina 1: 27 až 40 rokov (15 žien/15 mužov)
Vekové ohaničenie skupina 2: 40 a viac rokov (15 žien/15 mužov)

Čas: 16/06/2018 od 18:00 do 02:00

(POZOR: Dôležité je prísť už 17:45)

Čo je v cene?

Rýchle rande LáskaTu (dvaja moderátori)
Spoznávacia hra
Welcome drink a bufetové stoly
Organizácia eventu v romantickej Kúpelnej Kaviarničke
*Spoznáte až 15 nezadaných opačného pohlavia + socializácia po rýchlom rande :)
Pozor: Vstupenky sa NEBUDÚ dať zakúpiť na mieste. Rýchle rande sa obyčajne vypredá veľmi rýchlo a preto Vám odporúčame zakúpiť si vaše vstupenky čo najskôr. Vhodné aj ako darček.

Martina, 27 rokov
Odporúčam každému, kto chce spoznať nových ľudí, chce sa zabaviť, možno prekonať hanblivosť a samozrejme nájsť pre seba vhodného partneraElena, 35 rokov, Bánovce nad Bebravou

"Danú akciu Rýchle rande môžem iba odporučiť všetkým, ktorí nemajú možnosť, či z dôvodu práce, málo možností zoznámiť sa alebo len majú problém komunikovať. Vysoko hodnotím miesto konania akcie - veľmi štýlová a romanticky pôsobiaca reštaurácia pod hradom v Trenčíne. Chutné pohostenie. Keď si nenájdeš hneď lásku, stále je šanca spoznať nových priateľov, čo je tiež super. Ak váhate choďte do toho, nie je čo stratiť, práve naopak :) Držím všetkým päste :)"

Martin, Trenčín

Veľmi zaujimavý, príjemný zážitok, vrelo odporúčam.

Julo, 40 rokov, Bratislava

"Moja skúsenosť s online zoznamovaním je zhruba takáto - všeeeetko táááák dllllllho trváááá. Na žúrke som sa zúčastnil "rýchleho rande". Za 20 minút som sa stretol s 5 dievčencami - jedna lepšia ako druhá. ;-) Odporúčam, vyskúšate."Referencie


Rýchle Rande LáskaTu (https://www.laskatu.sk/rychle-rande) je určené nezadaným ľuďom, ktorí sú pripravení, aby do ich života vstúpil nový partner. V dnešnej uponáhľanej dobe nemáme dostatok príležitostí na zoznamovanie. Vďaka Rýchlemu Rande LáskaTu spoznáte množstvo zaujímavých ľudí osobne a rýchlo. Nič nenahradí osobnú komunkáciu z očí do očí.Ako Rýchle Rande LáskaTu funguje?

Stretneme sa na vopred učenom mieste. Účastnikov rýchleho rande usadíme k stolom jeden na jedného a rýchle rande môže začať. Budete mať 4 minúty na stručný rozhovor s každým jedným partnerom. To je ideálne dlhý čas na to, aby ste zistili, či by ste sa s touto osobou chceli ešte stretnúť. Pri každom partnerovi si môžete robiť poznámky do dotazníkov Láskatu. Na záver vyzbierame poznámky a ak budú sympatie vzájomné - vymeníme Vám kontakty (email).

Treba sa špeciálne pripraviť?

Nemusíte robiť nič špeciálne. Príďte v dobrej nálade a oblečený v čom sa dobre cítite - odporúčame casual dress code (radi poradime [email protected]). Ako jediný v oblasti profesionálneho zoznamovania Vám poskytujeme stylingové poradenstvo pred prípravami na naše akcie. Ak Vás naša ponuka zaujíma, kontaktujte ohľadom vytvorenia Vášho personalizovaného outfitu našu stylistku Simonu Domonkošovú 0903395395, [email protected]

Hneď pri vstupe na miesto eventu sa Vás ujme náš človek, ktorý má so zoznamovaním dlhoročné skúsenosti.

Prečo by ste mali vyskúšať Rýchle Rande LáskaTu?

Rýchle Rande LáskaTu ponúka hneď niekoľko výhod. Nemúsíte sa spoliehať na sociálne siete, zoznamky, a náhodné stretnutia. Stretávate skutočných ľudí, ktorí sú rovnako ako Vy, otvorení novým vzťahom. Navyše, takéto randenie je časovovo efektívne.

Dostanem niečo naviac?

Pre nás nie ste len jednorázový klient. Ponúkame Vám možnosť stať sa členom stále sa rozrastajúcej komunity LáskaTu. Čo to pre Vás znamená?

Pozvánky na naše žurky, matchmaking a párty, kde si môžete vymieňať názory a skúsennosti, radiť novým záujemcom a samozrejme - stále spoznávať nových ľudí.Viac info:
www.laskatu.sk
www.facebook.com/laskatuateraz


*počet účastnikov závisi od počtu prihlásených mužov a žien. V ideálnom prípade 20 žien a 20 mužov.

** Vstupenky bohužial nie sú vratné, no sú prenosné na iného účastnika rovnakého pohlavia.

Viac info:

www.laskatu.sk
Sociálna Sieť Nezadaných

www.facebook.com/laskatuateraz

otázky [email protected] alebo +421 903 943 989
aug
11

Rýchle Rande Párty - August

  1.   Rýchle-Rande
  2.   Public
  1.   11th aug, 2018
Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až 50 nezadaných opačného pohlavia za jediný večer. Všetky výhody rýchleho rande a malej žúrky LáskaTu v jed... Zabudnite už na online randenie. Randite rozumne, zábavne a efektívne. Jednoducho spoznáte až 50 nezadaných opačného pohlavia za jediný večer. Všetky výhody rýchleho rande a malej žúrky LáskaTu v jednom. Vhodné pre introvertov aj extrovertov.
jún
22

LETNÁ ŽÚRKA NEZADANÝCH II. Ročník

  1.   Rýchle-Rande
  2.   Public
  1.   22nd jún, 2019
Letná žúrka pre všetkých nezadaných, spoznávania nových ľudí chtivých. Po prvom nanajvýš plodnom Letnom Svätojánskom Žúre na Žabe v Trenčianskych Tepliciach prichádza druhý ročník! Príďte zažiť atmo... Letná žúrka pre všetkých nezadaných, spoznávania nových ľudí chtivých. Po prvom nanajvýš plodnom Letnom Svätojánskom Žúre na Žabe v Trenčianskych Tepliciach prichádza druhý ročník!
Príďte zažiť atmosféru jedinečnej akcie v úžasnom prostredí lesného kúpaliska Zelená žaba v Trenčianskych Tepliciach.

www.laskatu.sk
Sociálna Sieť Nezadaných

www.facebook.com/laskatuateraz

otázky [email protected] alebo +421 903 943 989


Tešíme sa na Vás,

Tím LáskaTu* vstupenky su nevratné, no dajú sa v prípade potreby previesť na inú osobu rovnakého pohlavia :)
Na webovej stránke nie je dostupná žiadna udalosť. Buďte prví, kto ju vytvorí ešte dnes!
Unable to load tooltip content.

NEZMEŠKAJTE ĎALŠIU ŽÚRKU!

Prihlásením do newslettra LáskaTu získate prehľad o pripravovaných akciách a zľavách pre členov ako prví. 
Budeme posielať len dôležité a relevantné informácie.

Chceme Vás totiž zaľúbiť <3 :).

SĽUBUJEME - žiaden SPAM.